popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-29kg

Andrea Nagy

37 let

Můj život s nadbytečnými kily začal v mých 10-ti letech, jednoho léta, kdy jsem trávila prázdniny u své babičky. V dobré víře, jako všechny babičky, mi ta má plnila všechna přání na počkání. Vařila mi samé dobroty a já papkala a papkala….Když jsem se vrátila domů, má vlastní maminka mě nepoznala a byla nešťastná. Místo její holčičky se jí domů vrátil ,,soudeček.“

Těmito prázdninami začal můj životní příběh zvaný nadváha a později obezita, který se odehrával jako na houpačce. Kila jsem hubla a zase zpět nabírala.

V pubertě hladovka, následná spokojenost. Tedy pouze do prvního těhotenství a + 27 kg. Po porodu mi všechny do jednoho zůstaly. A tak boj začal znovu…Dieta, úspěch a druhé těhotenství. Zase se mě všechny držely a já byla nešťastná! Znovu dieta, úspěch, spokojenost, ale nemoc. Ale jak už to bývá u většiny lidí, přestala jsem se hlídat a kila se plíživě pomalu vracela s dalšími navíc. Další těhotenství, a já se dostala na neuvěřitelných 100 kg při výšce 156 cm. Po vystrašení paní doktorky zdravotními potížemi, poslední dieta. Shodila jsem na 86,6 kg a váha se i přes veškerou snahu zastavila.

V tomto období jsem pozorovala s obdivem svou kolegyni, jak se nám ztrácí před očima. Prozradila mi tajemství svého úspěchu – program Cambridge Weight Plan. Vždycky jsem byla k těmto placeným dietám skeptická, a nevěřila bych ani teď, kdybych neviděla na vlastní oči ty skvělé výsledky!

Požádala jsem ji tedy, jestli by mi také nemohla domluvit schůzku, s myšlenkou konečně udělat trvalý zlom ve svém životě – zbavit se kil a souběžně přestat kouřit.

Vše se uskutečnilo 25. března tohoto roku, kdy jsem se dostala do péče skvělé osoby, paní Renaty Štěpánové. Proběhla první konzultace, vážení a měření. Již po prvním týdnu byly výsledky úžasné! Byla jsem nadšená a do dnešního dne jsem. S nastoupením do programu jsem lehčí o 29 kg. Bez trápení, hladu a plná energie. Chvála okolí mě žene dál a ten pocit radosti z úspěchu je k nepopsání.

Už dlouho jsem se vláčela se svými ,,těžkými kily“ a byla jsem z toho unavená. Je na čase s nimi natrvalo zatočit a nechat je minulosti! Mám jasný cíl, toho chci dosáhnout a hlavně posléze už pro jednou udržet.

Věřím, že za pomoci tohoto plánu a mé úžasné poradkyně se mi to konečně podaří!

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.