popup
zpět na výpis poradců


20201130
Zapletalová Jana

Zapletalová Jana

Kuřim u Brna, Farského 212

+420 602 504 479

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Můj příběh s tečkou aneb jak to vidím já

Miluji dobré jídlo. Zbožňuji sladké tečky. Mám ráda hospůdky i luxusní restaurace kde tohle vše nabízejí. Vzdávám hold všem, co to všechno báječné jídlo umí uvařit, a troufám si tvrdit, že něco zvládnu i já. Nehodlám si otevřít restauraci, jak mi mnozí mí blízcí navrhují. Neunesla bych se… Je mi něco málo přes padesát, a jak mi jistě mnohé mé vrstevnice potvrdí, pokud si chcete v tomhle věku alespoň jakžtakž držet váhu, nestačí jen láska a pozitivní přístup k životu, je nutno se při tom všem lákavém skvělém jídle hlídat, protože v opačném případě máte pár kilo nahoře ani nevíte jak.

Netrápím se váhou, ale řeším ji.  Někdy více, jindy méně. Před pár lety mne oslovily kvalitní a zdravé potraviny a začala jsem se opravdu zajímat o to co jím, leč i přesto, jako milovnice výborného jídla a vína, se prostě hlídat musím.

A v tom všem jsem objevila program Cambridge Weight Plan. Jako blesk z čistého nebe. Vyzkoušela jsem ho a zjistila, že funguje. Náhoda? Vůbec ne. Říká se, že náhody neexistují. Začala jsem se CWP zabývat podrobněji. Svým komplexním přístupem a zároveň celkovou jednoduchostí, širokou variabilitou svých programů, chutí i rozmanitostí produktů, péčí o klienta, a konečně i důrazem na zdraví a zdravý životní styl mě nadchl. Velkou výhodu všech programů Cambridge Weight Plan spatřuji také v tom, že příprava jídel je naprosto jednoduchá, takže i ti nejvytíženější nemají problém si je v odpovídající dobu připravit. Perfektně propracovaný je i pozvolný přechod na běžnou stravu, během kterého si klient nenásilně osvojí správné výživové návyky, pozvolný přechod k zdravějšímu životnímu stylu a  díky tomu se mu daří váhu dlouhodobě udržet. Cambridge Weight Plan program vás naučí uvědomit si, co vlastně jíte. Myslet na sebe, a hlavně, víte jak na to… i do budoucna.

S programem Cambridge Weight Plan souzním. Doteď mne nepřestává fascinovat vliv snížení váhy na zlepšení zdravotního stavu. Dlouhodobě se zabývám vlivem zvýšené hladiny homocysteinu na zdraví i poradenstvím při jejím snižování a tohle byl ten poslední střípek mozaiky, který zapadnul jak měl. Rozhodla jsem se proto pro vzdělávání i v oblasti nutriční terapie a předávat nabyté zkušenosti i znalosti dál.

Samotné poradenství Cambridge Weight Plan se pro mne stalo nesmírnou radostí. Na základě mojí vlastní zkušenosti s CWP a tím, že jsem si prošla intenzivně každým Krokem programu, velmi dobře vím, co cítí klient, čemu odolává a s čím bojuje… Možnost konzultace a odborného vedení je pro správné fungování všech redukčních programů Cambridge Weight Plan i krátkodobého detoxu velice důležitá. Pomáhá klientovi stanovit si cíle, překonávat i těžší chvilky a zároveň zůstat v kontaktu i po přechodu na běžnou stravu. 99 % klientů k nám přivádí touha zredukovat nějaké to kilo navíc. Získávají však více a záleží jen na každém, co si do budoucna od nás odnese.

Je mi ctí spolupracovat s programem Cambridge Weight Plan a bude mi potěšením i velkým závazkem, pokud se do toho rozhodnete jít se mnou. Ráda vám budu oporou, průvodcem i pomocníkem k vaší vysněné postavě a váze. Je úžasné být u toho, když si klient plní svůj někdy i životní sen a zároveň pozitivně vnímá zlepšení svého zdravotního stavu díky snížení hmotnosti. Je báječné vidět úsměvy na tváři klientů spokojených sami se sebou.

K dispozici jsem vám kdykoliv po telefonické domluvě.

Momentálně se se mnou můžete setkat v poradnách v Boskovicích, v Kuřimi u Brna a ve Svitavách.

 

BENEFITY NAŠEHO CENTRA:

Voucher v hodnotě 1 000 Kč na libovolné produkty Cambridge Weight Plan + Golden Vegetable v hodnotě 210 Kč ZDARMA –  obdrží každý klient, který poskytne příběh a fotografie k uveřejnění na našich webových stránkách.

Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot i ponožek). Přístroj dokáže provést analýzu všem od dětí až po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-mi bodových dotykových elektrod InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha,BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU InBODY JE MOŽNO ZÍSKAT I TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha, BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.