popup
zpět na výpis poradců
20200212
20200314
20201130
Vostárková Zuzana

Vostárková Zuzana

Tábor, Purkyňova 2961

+420 775 982 078

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Poradkyní komplexního výživového programu Cambridge Weight Plan jsem se stala především díky úžasným, nejen vlastním, zkušenostem s tímto unikátním, velice propracovaným a efektivním programem. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že jsem objevila něco, co skutečně a jistě funguje.

Abych Vám byla tím správným výživovým koučem a poradcem a tedy jsme společně dosáhli Vašeho vysněného cíle, své znalosti v oboru si aktivně doplňuji.  Navštěvuji konference, přednášky a školení týkající se témat zdravá výživa, redukce váhy, výživových trendů a zaměřuji se i na pohyb jako nedílnou součást běžného života.

Ve svých poradnách pracuji se špičkovými tělesnými analyzátory IN BODY 270. Na základě výsledků z IN BODY 270 a pravidelných konzultací lze přesně určit efektivnost nastavených změn a snadněji dosáhnout úspěchu.

Jakožto certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan a výživový poradce jsem zde pro Vás všechny, kteří se zajímáte o :

  • Zdraví své i blízkých
  • Zdravý životní styl
  • Efektivní změnu životního stylu
  • Vyvážené stravování s pochopením a zavedením principů, jak si trvale upravit stravovací režim
  • Redukci váhy
  • Restart pro „věčné dietáře“
  • Úpravu fyzické i psychické kondice
  • Zavedení pohybu do běžného života
  • Úpravu pitného režimu

Pokud hledáte osobní přístup, podporu a  motivaci, kontaktujte mne a společně dosáhneme Vašeho cíle.

Petra W.

15. 10. 2019

Po maratonu různých diet a zdravé výživy jsem se rozhodla zkusit program Cambridge Weight Plan. Jsem neskutečně šťastná, že jsem do toho šla. Nikdy jsem nebyla tak odhodlaná, abych něco dotáhla do konce jako v tomto programu. Byly jsme dvě, a to byl hnací motor. Další věc, která mi neskutečně pomohla byla naše poradkyně, která dokáže odpovědět na všechny naše otázky a vyřešit všechny problémy. Začala jsem se mít víc ráda. Moje váha je teď stejná jako byla v 18 letech což je 20 let zpět. Nikdy mě nenapadlo, že se tohle ještě stane.

Cambridge

Klientka Simona, -16 kg

10. 1. 2019

Jmenuji se Simona a je mi 45 let. Žiji v Táboře, kde vlastním a provozuji tetovací salon. Již 15 let se intenzivně věnuji sportu, konkrétně jako instruktorka spinningu. Přesto, že vedu pravidelně 3x v týdnu lekce spinningu, nedařilo se mi zhubnout. Dobře jsem věděla, že redukovat váhu nejde pouze sportem.

Rozhodnout se pro program Cambridge Weight Plan pro mě byla velká výzva. Zvládnu to nebo ne? Za pokus nic nedám.

Dnes jsem za toto rozhodnutí ráda, protože jsem na tom nikdy nebyla tak dobře jako teď. Myslím tím to, že se cítím velice dobře jak po stránce psychické a fyzické, tak mám hlavně krásný pocit lehkosti. Znatelné pokroky byly vidět už po prvním týdnu, a na každé další kontrole a konzultaci u mé poradkyně Zuzany Vostárkové.

Cambridge Weight Plan nabízí velký výběr jídel, která mi chutnají, jsou velice snadná na přípravu, což jako pracovně vytížený člověk velmi oceňuji.

Těšila jsem se na každou kontrolu, protože jsem přesně dodržovala doporučení výživové poradkyně a věděla jsem, že budu zase z výsledků šťastná.

Přístup paní Zuzany Vostárkové je úplně parádní. Díky jejím radám a tipům jsem se naučila pravidelně a kvalitně stravovat a svou váhu si stále udržovat. Své lekce spinningu vedu s lehkostí a větší radostí. Moc ji tímto chci poděkovat a jen doporučuji. Je úžasná a baví mě to.

Cambridge

MUDr. Jana Bucková

8. 6. 2018

Mé zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan

V posledních několika letech, v době pohybových potíží, jsem se dopracovala ke slušné nadváze. Jsem lékařka, silně si uvědomuji, jak mi nadváha na stav po operaci páteře a kyčle škodí. Ačkoliv pravidelně cvičím, chodím plavat, snažila jsem se redukovat, váhu se mi podstatným způsobem snížit nepodařilo.

Oslovila mne informace od mé známé, jak probíhá redukce pomocí programu Cambridge Weight Plan. Po Novém roce, když jsem přes Vánoce opět pár kil přibrala, jsem se rozhodla do toho jít. Po poradě s velice empatickou poradkyní Zuzanou Vostárkovou jsem se rozhodla po pomalejší způsob redukce. Stravování pomocí 3 produktů Cambridge Weight Plan denně, dále povolené dávky bílkovin, zeleniny, mléčných výrobků mi vyhovuje.

Rozhodně nepociťuji hlad. Kupodivu nemám chuť na čokoládu, kterou jsem dříve často tzv. doplňovala energii. Stravování mi nepřijde ani jednotvárné, protože kromě třech zmíněných produktů denně si ostatní jídla připravuji sama, upravuji si povoleným způsobem doporučenou zeleninu, ryby, drůbeží maso, používám různá koření.

Během několika týdnů s programem Cambridge Weight Plan se mi podařilo snížit váhu o 9 kg, dle body indexu se ztrácí hlavně tuk, pomaleji voda, neubývá svalů. Nejsem unavená, naopak se cítím ve zdaleka lepší kondici tělesné i psychické. Toto je velice motivující, abych se nadále se stravováním chovala ukázněně. Věřím, že se mi i díky empatické poradkyni s jejím odborným přístupem podaří dále ve snižování nadváhy pokračovat a váhu si dále udržet.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.