zpět na výpis poradců


20190920
Vostárková Zuzana

Vostárková Zuzana

Tábor, Purkyňova 2961

+420 775 982 078

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Poradkyní komplexního výživového programu Cambridge Weight Plan jsem se stala především díky úžasným, nejen vlastním, zkušenostem s tímto unikátním, velice propracovaným a efektivním programem. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že jsem objevila něco, co skutečně a jistě funguje.

Abych Vám byla tím správným výživovým koučem a poradcem a tedy jsme společně dosáhli Vašeho vysněného cíle, své znalosti v oboru si aktivně doplňuji.  Navštěvuji konference, přednášky a školení týkající se témat zdravá výživa, redukce váhy, výživových trendů a zaměřuji se i na pohyb jako nedílnou součást běžného života.

Ve svých poradnách pracuji se špičkovými tělesnými analyzátory IN BODY 270. Na základě výsledků z IN BODY 270 a pravidelných konzultací lze přesně určit efektivnost nastavených změn a snadněji dosáhnout úspěchu.

Jakožto certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan a výživový poradce jsem zde pro Vás všechny, kteří se zajímáte o :

  • Zdraví své i blízkých
  • Zdravý životní styl
  • Efektivní změnu životního stylu
  • Vyvážené stravování s pochopením a zavedením principů, jak si trvale upravit stravovací režim
  • Redukci váhy
  • Restart pro „věčné dietáře“
  • Úpravu fyzické i psychické kondice
  • Zavedení pohybu do běžného života
  • Úpravu pitného režimu

Pokud hledáte osobní přístup, podporu a  motivaci, kontaktujte mne a společně dosáhneme Vašeho cíle.

MUDr. Jana Bucková

8. 6. 2018

Mé zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan

V posledních několika letech, v době pohybových potíží, jsem se dopracovala ke slušné nadváze. Jsem lékařka, silně si uvědomuji, jak mi nadváha na stav po operaci páteře a kyčle škodí. Ačkoliv pravidelně cvičím, chodím plavat, snažila jsem se redukovat, váhu se mi podstatným způsobem snížit nepodařilo.

Oslovila mne informace od mé známé, jak probíhá redukce pomocí programu Cambridge Weight Plan. Po Novém roce, když jsem přes Vánoce opět pár kil přibrala, jsem se rozhodla do toho jít. Po poradě s velice empatickou poradkyní Zuzanou Vostárkovou jsem se rozhodla po pomalejší způsob redukce. Stravování pomocí 3 produktů Cambridge Weight Plan denně, dále povolené dávky bílkovin, zeleniny, mléčných výrobků mi vyhovuje.

Rozhodně nepociťuji hlad. Kupodivu nemám chuť na čokoládu, kterou jsem dříve často tzv. doplňovala energii. Stravování mi nepřijde ani jednotvárné, protože kromě třech zmíněných produktů denně si ostatní jídla připravuji sama, upravuji si povoleným způsobem doporučenou zeleninu, ryby, drůbeží maso, používám různá koření.

Během několika týdnů s programem Cambridge Weight Plan se mi podařilo snížit váhu o 9 kg, dle body indexu se ztrácí hlavně tuk, pomaleji voda, neubývá svalů. Nejsem unavená, naopak se cítím ve zdaleka lepší kondici tělesné i psychické. Toto je velice motivující, abych se nadále se stravováním chovala ukázněně. Věřím, že se mi i díky empatické poradkyni s jejím odborným přístupem podaří dále ve snižování nadváhy pokračovat a váhu si dále udržet.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.