zpět na výpis poradců
20200916
20200930
20200923
Veronika Hálová

Hálová Veronika AKCE

Plzeň - Lobzy, 312 00, Rokycanská 680/33

+420 704 737 399

Na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Akce

6+1 zdarma (nevztahuje se na tyčinky a Slané karamelové kousky)

akce platí od 18. – 30. 9. 2020

Jmenuji se Verča.  O zdravý životní styl se zajímám asi od roku 2013. Jako malá jsem byla poměrně hubená, protože jsem moc nejedla a hodně sportovala. Ale kolem 18 let jsem začala více jíst, sem tam byl i nějaký alkohol a pohybu ubývalo. Při své výšce 166 cm jsem se ale pořád pohybovala kolem 60-65 kg.

Zlom nastal po 1.těhotenství, kdy váha nešla po porodu tak lehce dolů, jak jsem si plánovala. Ba naopak. Tak jsem se rozhodla, že začnu aktivně cvičit a vybrala si fitness. Hodně mě to chytlo, našla jsem si i trenéra a svalová hmota šla nahoru, ale tuk příliš neubýval. Začala jsem se zajímat o výživu a jak zhubnout, protože mi bylo jasné, že jen samotný sport nestačí. Brzy jsem pochopila, že tuku se zbavím vhodným jídelníčkem. Četla jsem denně mnoho článků a  pomalu se dostávala do stravovací problematiky. Zaměřila jsem se na racionální stravu a zhubla kolem 8 kg. Dlouhodobě jsem nedokázala striktně dodržovat příjem kCal a během tří let šla váha nahoru. Začala jsem jíst znova dost nezdravě a téměř necvičila, protože jsem měla hodně časově náročné zaměstnání, jezdila  jsem několik hodin denně autem a seděla na jednáních nebo v kanceláři. Následovalo 2.těhotenství a porod a neustálé jezení tučných nebo sladkých jídel, čokolády, zmrzliny. Cože??? Váha ukazuje téměř 72 kg??!! Cvičit začít nemůžu – není hlídání, nebo možná vlastně ani nechci. Jsem líná.

Jednoho dne jsem se od známé dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan. Viděla jsem ji, že zhubla 15 kg a to se mi líbilo. Byla důkazem, že to fakt funguje! Řekla jsem si, že to bude můj poslední pokus, poslední šance a pak už to vzdávám…Našla jsem si poradkyni a za pár dní jsem doma měla produkty CWP. A super, chutnají mi! Můj cíl byl shodit 10 kg tuku. Brzy jsem pochopila, že tento cíl byl moc jednoduchý, tak jsem se rozhodla pro dalších 5 kg. A podařilo se, 15 kg bylo dole a váhu si po stabilizaci nadále držím. Zase jsem začala cvičit,  i když jen 1-2x týdně.

Program CWP je naprosto unikátní a oslovil mě na tolik, že jsem se rozhodla stát se certifikovaným poradcem CWP a pomáhat ostatním při cestě za vytouženou postavou nebo se zbavit jen pár kil navíc, protože to opravdu jde!!! Produkty CWP jsou nejen chuťově výborné, ale i obohacené o důležité vitamíny a minerály, proto si  je ráda i nadále zařazuji do běžné stravy.

Neváhejte mě kontaktovat, společně to určitě zvládneme.

Těším se na Vás  v Plzni Doubravce – Rokycanská 680/33, v budově Fitness M Factory, v 1.patře.  Bezplatné a bezproblémové parkování před budovou či v Sousedské ulici.

CambridgeCambridge

Cambridge

Pro klienty je připraven bioimedanční přístroj InBody se softwarem InBody 270.

Klient se dozví výsledky analýzy:

  • přehledný a profesionální výstup
  • Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
  • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  • Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
  • Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
  • Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
  • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
  • Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity
  • Historie tělesného složení
  • Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

CambridgeCambridge

 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.