popup
zpět na výpis poradců
20201007
20201023
20201130
Veronika Brustmannová

Brustmannová Veronika

Kyjov, Masarykovo náměstí 37/13

+420 774 116 929

Po: 13-17 h; Út: 8-12 h; St: 9-13, 14-17 h; Čt: 8-12 h

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Již před třemi lety jsem se začala setkávat v mém širokém okolí s programem Cambridge Weight Plan. V té době jsem tomu nevěnovala velkou pozornost. Po nějaké době jsem se setkala s tímto programem i v mém blízkém okolí. Mé dvě přítelkyně absolvovali cestičku s programem Cambridge Weight Plan a já jsem byla velice nadšená, jak byly plné elánu a krásné. To už mi nedalo a začala jsem se více zajímat o tento program. Mé rozhodnutí projít si také touto cestičkou padlo, když jsme se s přítelkyněmi opět po roce sešly a ony byly stále štíhlé a krásné. Byl to okamžik rozhodnutí mého vlastního JÁ, teď jdi do toho!

Už jsem nemeškala, obrátila jsem se na paní Markovou Martinu, poradkyni Cambridge Weight Plan a šly jsme společně do toho! Po celou dobu jsem měla její velkou podporu, motivaci a dozvěděla jsem se spousty informací o stravování, a hlavně jak si váhu udržet. Projít si cestičkou Cambridge bylo pro mě velmi příjemné i díky paní Markové a výsledek byl skvělý! Jsem velice ráda, že jsem si program Cambridge Weight Plan prošla a chtěla bych předávat zkušenosti a informace dál a dělat lidi šťastnými.

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR InBody 130

Všem klientům chceme nabízet jen to nejlepší a proto je v našem centru Cambridge Weight Plan špičkový analyzátor InBody 130. Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 130. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot a ponožek). Přístroj dokáže provést analýzu všem od dětí po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.

Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:

 • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
 • Hodnocení tukové a svalové tkáně
 • Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:

 • Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
 • Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
 • Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
 • Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
 • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
 • Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
 • Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
 • Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.