popup
zpět na výpis poradců


20201202
Václava Mášová

Mgr. Mášová Václava

Brno - Lesná, Okružní 433/1, 638 00 - Centrum Duháček, z.s

+420 603 280 818

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Vendy a s váhou jsem neměla nikdy problém a myslela jsem, že to tak bude navždy. Příroda mi s druhým těhotenstvím a blížící se čtyřicítkou dala ovšem jasně najevo, že hubená postava již nebude “zadarmo“. A i když jsem se začala víc hýbat a hlídat si stravu, těch přebytečných 8-9 kg se ne a ne zbavit.

S programem Cambridge Weight Plan mě seznámila švagrová, která již redukci úspěšně podstoupila.

Protože v zázračné účinky diet nevěřím, začala jsem se hlouběji zajímat na jakém principu CWP funguje. Čím víc jsem se o programu a potravinách CWP dozvídala, zjistila jsem, že to nejsou jenom kaše a koktejly v prášku, ale jsou to vyvážené a komplexní potraviny se specifickými vlastnostmi a výrazným efektem.

S osobním přesvědčením o kvalitě jsem program podstoupila a byla jsem nadšená z výsledku. Za cca 3 týdny jsem se dostala na svou požadovanou váhu a bez nějaké větší námahy si ji udržuji již třetím rokem. Žádné výrazné výkyvy ani jo-jo efekt!

V průběhu redukce jsem si poprvé uvědomila, jak těžké to mají lidi s nadváhou a jak je nesnadné výrazněji zhubnout. Nicméně sama jsem poznala, jak program Cambridge Weight Plan může hubnutí výrazně usnadnit.  Toto zjištění byl důvod, proč jsem se rozhodla stát se poradcem. Doufám, že budu moct s redukcí váhy a celkovou změnou životního stylu pomoci co nejvíce lidem a částečně přispět ke splnění jejich snu o štíhlé postavě a spokojenějším životě.

Jestli jste teda pořádně motivovaní a odhodlaní změnit se, bude mi ctí a potěšením Vás na této cestě provázet!

 

O poradenském centru:

Poradna se nachází na Lesné v mateřském a multigeneračním centru Duhový ráj s velkou Baby kavárnou. Proto rodiče s dětmi, kteří se účastní konzultace CWP v poradně, mohou navštívit Baby kavárnu za speciální zvýhodněnou cenu vstupného!

 

V poradenském centru pracuji s profesionálním vyšetřovacím přístrojem – InBody 270.

InBody 270 je jeden z nejspolehlivějších a nejpřesnějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Díky tomuto přístroji se dá přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot a ponožek). Analýzu nemohou podstoupit jen osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj dokáže změřit nejen lidi s nadváhou či obezitou, ale také děti, seniory či sportovce.

InBody 270 dokáže změřit: množství tuku, svalové hmoty a vody v těle, viscerální (útrobní) tuk, BMI index, WHR index (poměr pas-boky), bazální metabolizmus, proteiny a minerální látky a další…

K dispozici jsem kdykoliv po tel. domluvě.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.