popup
zpět na výpis poradců


20201126
Sylvie Smolej

Ing. Smolej Sylvie

Chomutov, Školní 5336

+420 606 267 897

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Sylvie Smolej. Letos mi bude 45 let a celý život bojuji se svou váhou. Už moje maminka neustále držela nějaké diety a my se se sestrou v pozdějším věku také přidávaly. Někdy jsme byly úspěšné, někdy méně, ale po nějaké době jsme vždy zase přibraly. Naštěstí nás maminka vždy vedla k pohybu a vzhledem k tomu, že jsem děvče z hor, byly to nejčastěji běžky a horská turistika. Samozřejmě jsme cvičily i doma a dělávaly si z obýváku tělocvičnu, takže tatínek musel jít do garáže něco kutit. Díky tomu jsem se držely fit, i když trošku oplácané. Bohužel jsem ve svých 25 letech onemocněla psoriatickou artritidou a pohyb, i ten běžný byl pro mě čím dál větším problémem. Takže váha šla nahoru a nahoru a když jsem se vdávala, měla jsem 130 kg. Mrzelo mě to, protože jsem vždycky chtěla být krásná nevěsta….. Takže jakmile jsem nemoc dostala pod kontrolu, zase jsem se začala snažit, držela dietu a konečně i cvičila. A váha šla zase dolů, ale pomalu, neměla jsem tu správnou motivaci.

V tuto dobu jsem začala vyučovat německý jazyk na jazykové škole. Jednou ke mě přišla kolegyně a zeptala se, jestli bych s ní nechtěla zajet do Žatce. Potřebuje prý zhubnout a zná tam jednu moc fajn paní, která dělá program Cambridge Weight Plan. Ketodiety jsem samozřejmě znala z televize a z různých reklam, kolikrát jsem si říkala, co to zkusit, ale nikdy jsem k tomu neměla odvahu, ani důvěru. Tak jsem se kolegyni omluvila a na výlet do Žatce nejela. Jenže ona se jen tak nedala, asi po měsíci se mě zeptala znova. A ejhle, já najednou viděla, jak jí to moc sluší, protože krásně zhubla a to byl ten zlomový okamžik a já kývla. Za týden už jsem seděla v krásné poradně a poslouchala velmi milou paní, jak mi vše vysvětluje. Při prvním vážení jsem se sice velmi styděla, protože váha ukazovala 127 kg a ostatní míry a hodnoty také nebyly zrovna ideální, ale bylo to to správné „nakopnutí“. Řekla jsem si: „Tak a teď se do toho pustíš a zvládneš to“. A tak se i stalo.

 

Promena vyzivova poradkyne Smolej Chomutov Cambridge Diet hubnuti

Za měsíc jsem díky nastavenému programu, podpoře a motivaci poradkyně a mému odhodlání zhubla 14 kg. Za 3 měsíce jsem měla dole 25 kg. Krása, zase jsem se začala cítit dobře a hlavně moje klouby si konečně ulevily. Nový životní styl a stravování se mi moc líbil a hlavně je udržitelný. A protože mě to tak moc nadchlo a musím přiznat, jídla velmi chutnala, řekla jsem si, co to nezkusit. Kdo jiný by mohl pomáhat těm, kteří chtějí zhubnout, nebo jakkoli změnit svůj život, než já. Vždyť já jsem ten nejlepší teoretik i praktik :-)). A tak jsem složila zkoušky a stala se poradkyní Cambridge Weight Plan. A na závěr moje doporučení: Pokud ještě váháte, nebojte se a zkuste to s námi. Nemůžete nic ztratit, tedy kromě kilogramů :-)), ale jen získat, a to hlavně ztracené sebevědomí, zdraví a krásu“.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.