zpět na výpis poradců


20200404
Svobodová Lucie

Svobodová Lucie

Ústí nad Labem, Hrnčířská 64/4

+420 704 056 566

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

O programu Cambridge Weight Plan jsem se poprvé dozvěděla od maminky mého přítele, paní Hany Mervartové. Ta chtěla zhubnout pár kilo a díky známému v Praze se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan. Po 14 dnech, kdy shodila kila navíc, byla z této diety natolik nadšená, že se rozhodla stát se jednou z poradkyň CWP a představit a distribuovat tento program i u nás na severu. Otevřela si tedy v Litoměřicích vlastní centrum.

V tu chvíli jsem začala potkávat spokojené klienty, kteří se mi rádi pochlubili, za jak krátkou dobu shodili tolik a tolik kilo, a jak je tento program opravdu funkční. Čím více od nás chodilo spokojených lidí, tím více jsem se o to začala zajímat…

Sama jsem nebyla nikdy úplně „tlustá“ ani „hubená“, ale i tak jsem se necítila úplně nejlíp. K tomu jsem začala mít i problémy s kolenem. Několikrát mi dělali punkce a hrozila mi operace. A to byl asi můj bod zlomu.

Zašla jsem tedy za paní Mervartovou a řekla jsem jí, co mě trápí.

Ta neváhala a okamžitě se mi snažila pomoct. Hodinu mi povídala o prigramu Cambridge Weight Plan a uklidňovala mě, že to zvládnu a že se mi můj zdravotní stav celkově zlepší. A tak jsem do toho skočila rovnýma nohama a bez přemýšlení. Nejhorší pro mě byl asi úplný začátek (první vážení a měření). Hlavně, když jsem si uvědomila, že mě bude měřit moje budoucí „tchýně“. Byl to asi jeden z nejtrapnějších okamžiků mého života.

Na to jsem ale hodně rychle přestala myslet, když jsem uviděla první výsledky. A nebylo to jenom nižší číslo na váze a volnější oblečení, které jsem dříve měla našponované. Byl to hlavně zdravotní stav. S mojí novou váhou méně zatěžuji nemocné koleno, které se mi odvděčuje tím, že při vycházkách nebo sportu necítím bolest a nemusím se bát, že se ráno vzbudím opět s nateklým kolenem. Kladné reakce okolí už beru jenom jako sladkou tečku na závěr.

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.