popup
zpět na výpis poradců
20190830
20191231
20201130
Steklá Gabriela

Steklá Gabriela

Děčín, Benešovská 432

+420 723 578 351

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dověděla před několika lety na návštěvě u kamarádky. V té době jsem byla 2 roky od porodu a moje váha nebyla zrovna ideální. Přestože jsem se snažila sama držet různé diety a sportovat, kila se mně držela… Celý život sportuji, sleduji informace o zdravém životním stylu, vzdělávám se. Přesto se mi nedařilo správný režim u sebe nastavit.

Rozhodla jsem se pro návštěvu poradny Cambridge Weight Plan a dohodla první schůzku. Prakticky od začátku jsem měla výborný pocit, že toto je právě ono, co jsem hledala a potřebovala. Úspěchy se brzy dostavily především pro perfektně vypracovaný a fungující plán a díky skvělé péči poradkyně.

Kombinace jednoduchého plánu a poradenství mě nadchla. Po roce od redukce shodou okolností (asi karma) i já nastoupila na školení budoucích poradců. A voìlá – jsem zde.

Velmi ráda Vás provedu Vaší cestou k vysněné postavě. Pomůžu Vám projít programem, podpořím Vás a poradím. Nakonec společně najdeme cestu, jak si nové tělo udržet. Program Cambridge Weight Plan považuji za dokonalý, bezpečný a fungující!

Jsem tu pro Vaši změnu, Vaši novou vysněnou postavu a nový život!

 

Vaše Gábina

 

 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.