popup
zpět na výpis poradců


20201126
Ing. Šťastný Jakub

Ing. Šťastný Jakub

Olomouc, 28. října 458/13

+420 775 970 097

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Můj příběh není ničím výjimečný a právě proto myslím, že se v něm najde mnoho lidí.

Nikdy jsem nebyl žádné tintítko, ale váha se držela hlavně kvůli sportu, i když jídlo jsem měl a mám opravdu rád. Jenže pak přišel úraz na lyžích, opakované operace kolene, dlouhá rekonvalescence a najednou jsem měl téměř o dvacet kilo více.

Moje pokusy zhubnout vyšly vždy naprázdno, až se zmínil kamarád, že v Brně hubnou „všichni„ na programu Cambridge Weight Plan. A tak jsme se s kamarádem domluvili a šli jsme do toho. Sám jsem byl překvapený, jak šla kila rychle dolů. Když jsem byl o 16 kilo lehčí, začalo se mi zdát, že už to stačí a že zbytek zvládnu sám. Zkrátka udělal jsem chybu, protože jsem neprošel stabilizací.

Následně začala kila zase přibývat, cvičil jsem, ale nepomáhalo to. Řekl jsem si, že to zkusím podruhé a budu důsledný, projdu všemi kroky…. Výsledek se dostavil, já jsem si oblíbil jídla Cambridge natolik, že se s nimi nechci rozloučit.  Než si kupovat bagety na benzínkách, mám u sebe vždy sáček a vím, že tělo dostane živiny, které potřebuje.

Třeba bych mohl být inspirací pro ty, kteří to vzdávají po prvním neúspěchu. Z vlastní zkušenosti je pro mě vzorem ten, kdo to nevzdal a bojoval i opakovaně. Tak třeba budu pro někoho vzorem i já.

A rada na závěr : I pro Cambridge platí – „ Spěchej pomalu“

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.