zpět na výpis poradců


20200922
Skotnicová Karin

Skotnicová Karin

Karviná – Hranice, Slovenská 2868/33a

+420 732 530 468

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Karin Skotnicová.

V oboru péče o tělo pracuji deset let, věnuji se alternativní medicíně a zdravému životnímu stylu, ve kterém se neustále vzdělávám. Jsem certifikovaná poradkyně programu Cambridge Weight Plan. Pod tímto programem si můžete představit výživový program vyvinutý britským lékařem, který si získal celou řadu spokojených uživatelů, včetně mě a členů mé rodiny, kteří patřili mezi mé první klienty. Program Cambridge Weight Plan je postaven na nízkoenergetických produktech, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a všechny nezbytné vitamíny a minerály.

K tomuto programu jsem se dostala přes svou životní zkušenost s nadbytečnými kily, které  jsem řešila od svých třiceti let, vyzkoušela jsem různé varianty hubnutí, včetně půstu a pití zeleninových šťáv. Teprve s komplexním programem Cambridge Weight Plan se mi podařilo zdravě a celkem snadno dostat nadbytečná kila dolů. Během dvou měsíců se mi podařilo zhubnout 10 kg. Velkou výhodou tohoto programu je časově nenáročná příprava jídel, což v dnešní uspěchané době oceníte stejně, jako já. Výborná chuť jídel pomáhá překonat stravovací hříchy v podobě závislosti na tučných jídlech a sladkostech. Z vlastní zkušenosti vím, že není vždy jednoduché se odhodlat a snažit se sebou něco provést, něco pro sebe udělat, ale když v sobě člověk najde tu správnou sílu a vůli, výsledek stojí za to.

 

Změnu ve svých návycích si zabudujete automaticky do svého života, jako např. čištění zubů… Zvýší se Vám kvalita života, budete méně unavení, ustoupí zdravotní problémy a  nebo jako já opět využijete oblíbené kousky ze šatníku, o kterých jste si myslely, že už je neoblečete.

Součástí programu jsou i pravidelné konzultace, během kterých budete mít přehled o pokrocích, společně budeme sledovat vývoj váhy, složení tělesného tuku. Během těchto konzultací si budeme povídat o stravovacích návycích, sportovních aktivitách a dalších okolnostech. Při první konzultaci navíc naměříme řadu tělesných údajů a společně sestavíme hubnoucí plán, který zohlední Vaše časové možnosti. Probereme vhodné potraviny, recepty.

Pokud se rozhodnete na sobě začít s chutí pracovat, ráda Vám pomohu a provedu Vás k Vaší vysněné postavě.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.