popup
zpět na výpis poradců


20201205
Skalická Iveta

Skalická Iveta

Pardubice, Masarykovo náměstí 1544

+420 777 220 062

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dobrý den,

ráda bych vám napsala pár řádek o mé cestě ke Cambridge Weight Plan. Po mém druhém těhotenství byla má váha přes 140 kg a já si konečně řekla dost. Začala jsem si kupovat různé „zázračné pilulky“ na hubnutí, ale ono NIC. Tak jsem si uvědomila, že to sama nedám a vyhledala odbornou pomoc. Byl to nelehký boj, který trval cca 2 roky. Váha byla luxusní a mě se změnil i celý život k lepšímu. JENŽE! Začala jsem podnikat a veškeré stravovací návyky, které jsem se naučila, byly ta tam. Takže celý den fofr, stres a večer „velký chápající kamarád“ bylo jídlo. No a tak jak to v tom životě je, moje váha byla opět hodně za 100 kg.

A najednou se mi dostal do ruky sáček s „amerikánským“ názvem…..Cambridge Weight Plan a jupí jupí jupííí. Nic nevážím, nevařím, vše to obsahuje co má a váha klesá tak jak má….značka ideál. Pomocí našeho programu jsem se opět vrátila do těla, které mi vyhovuje a v mých očích velice jednoduše, žádné vaření jen pro sebe. Prostě jasně daná pravidla, která fungují. Jelikož mám kosmetické studio zaměřené na tvarování postavy, lymfodrenáže, kavitace, radiofrekvence…..tak jsem přestala jako certifikovaný výživový poradce psát klientům jídelníčky a začala jim měnit  postavy pomocí našich programů CWP a veškeré služby, které nabízíme, mají jako doplněk k vysněné postavě. Málo komu se stane to štěstí,že si z koníčka udělá práci a já to štěstí mám a děkuji za to hlavně naší pro mě rodinné firmě Cambridge Weight Plan.

V poradně pracujeme s velice přesnou váhou In Body 270 na analýzu těla.
Moje motto zní…..Kdo to zkusí, mít to musí….

Těším se na Vás

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Jana Vítková Fotka Po - Jana Vítková
-50kg

Jana Vítková

62 let
Číst
Fotka Pred - Karel Němec Fotka Po - Karel Němec
-37kg

Karel Němec

75 let
Číst

Vendula Bláhová

15. 10. 2018

Jmenuji se Vendula Bláhová a je mi 27 let. Nikdy jsem nebyla hubená. Už od základní školy jsem bojovala s váhou. Vyzkoušela jsem několik diet, ale když už se mi opravdu podařilo zhubnout, brzy jsem se na svou původní váhu vrátila, někdy i s nějakým tím kilem navíc.

Vyzkoušet zhubnout s odbornou pomocí jsem se rozhodla po tom, co jsem absolvovala nakupování oblečení pro sebe, na kamarádovu svatbu. Sháněla jsem ho samozřejmě na poslední chvíli a když jsem odcházela už z 5 obchodu, aniž bych něco na sebe sehnala, bylo mi strašně. Byla jsem už rozhodnutá si na sebe koupit cokoli, ale mojí velikost jsem nemohla nikde sehnat. Úspěšná jsem byla až v obchodě s nadměrnou velikostí.

To byla ta poslední tečka, kdy jsem si řekla dost! Chci chodit do obchodů a kupovat si na sebe oblečení podle toho, co se mi líbí. Ne, podle toho, jestli zrovna mají mojí velikost. Do budoucna budu chtít rodinu. Představa, že k mé tehdejší váze se přidá ještě nějaké to kilo navíc a já se budu kutálet za kočárkem, mě děsilo. Už takhle, když jsem šla do kopce nebo do schodů, jsem se hrozně zadýchávala.

Jednou večer jsem si brouzdala na internetu a najednou na mě vyskočilo, jak slavné osobnosti zhubli a jakým  způsobem. Pročítala jsem si různé metody a nejvíce mě zaujalo, jak zhubla slavná dvojice Eva a Vašek. Zmínili se o programu Cambridge Weight Plan a já jsem si ho hned vyhledala. Jelikož  spoustu věcí nejím, vařená zelenina mi nedělá dobře, forma pytlíků mi vyhovovala. Jako bonus bylo – žádné vyváření dietních jídel.

 

Sjednala jsem si schůzku s paní Skalickou a po první konzultaci jsem se rozhodla to vyzkoušet. Po prvních 14 dnech jsem viděla první výsledky. Byla jsem nadšená! Jídla mi chutnala, těšila jsem se vždy na další nepoznaný produkt, až ho ochutnám. Každých 14 dní jsem docházela za paní Skalickou, která mě motivovala k dalšímu boji s kily. Vždy jsem odcházela nadšená a usměvavá, protože jsem viděla, že to opravdu funguje a úbytek na váze je vidět.

Nejvíce dokáže potěšit, když si i lidé ve Vašem okolí začnou všímat a chválit, jak moc Vám to sluší.

To, že jsem se já cítila lépe, pohyb mi nedělal problém, okolí mě chválilo, mě hnalo dál a dál.

Dnes jsem o – 43 kg lehčí a hlavně, už se nevyhýbám obchodům s oblečením jako dřív! Mám o 5 konfekčních velikostí méně! Nakupování, jak já říkám „hubeného“ oblečení mě baví víc a víc! Konečně si mohu vybrat to, co se mi líbí a nemusím brát vše, co se v mé velikosti nabídne.

Velikánskou oporou při hubnutí mi byl hlavně můj manžel a rodina, kteří mě po celou dobu podporovali. Dále pak paní Skalická, jsem moc ráda, že jsem jí poznala a jsem jí vděčná za to, že mě podporovala, radila a nabíjela pozitivní energií. Samozřejmě nesmím zapomenout také na mé kamarádky, které mi držely palce a při sezení na kávičce mi nenutily dortíky.

Tímto bych jim Všem chtěla moc poděkovat za podporu, protože i díky nim jsem to dotáhla až tam, kde teď jsem!

Máme ke všemu jídlo. Buď toto odstraníme nebo je to třeba přepsat.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.