popup
zpět na výpis poradců


20201202
Sadílková Hana

Sadílková Hana

Kroměříž, Tovačovského 318, Areál Octárna

+420 734 131 281

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Asi jako mnoho žen po třicítce a po dětech jsem s každým rokem zaznamenala 1 nenápadné kilo navíc a během 10 let jich najednou bylo logicky 10. Jedla jsem a jím poměrně zdravě a vyváženě, docela se hýbu, ale metabolismus se zpomaluje a kila přibývají. Vyzkoušela jsem pár diet, ale nijak výrazně se to na mně neprojevilo, když už tak krátkodobě.

 

Podobně to měl můj manžel, kdeže jsou časy, kdy to byl závodní kulturista. Nicméně začal mi před očima hubnout, a to docela rychle a doma se začaly objevovat sáčky s koktejly a polévkami. S velkou skepsí jsem čekala, jak dlouho ho to bude bavit a hlavně, kdy se dostaví jo-jo efekt. Po dvou měsících měl dole 14 kg a po půl roce nepřibral, což jsem vskutku nečekala.

 

Následoval samozřejmě i můj program Cambridge Weight Plan a nyní jsem o 10 kg lehčí a je mi moc fajn. Rozhodla jsem se věnovat profesionálně výživovému poradenství a ráda pomůžu i vám.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.