popup
zpět na výpis poradců


20201202
Sadílek Miroslav

Sadílek Miroslav

Kroměříž, Tovačovského 318, Areál Octárna

+420 724 118 633

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Na začátku roku 2011 jsem vážil při své výšce 174 cm 92 kg, a před sebou jsem viděl vztyčený ukazováček mé lékařky s důrazným varováním, že jestli se svou váhou nezačnu něco dělat, můžu očekávat velmi nepříjemné důsledky. Měl jsem velmi vysoký tlak a cholesterol a v rodině všechny starší předky po infarktu. Předtím jsem nikdy svoji váhu neřešil, u nás na Moravě platí, že chlap musí být vidět.  Takže spíše než z estetického hlediska jsem upřednostnil stránku zdravotní.

 

Začal jsem sbírat informace na internetu, které jsem si následně seřadil do excelovských tabulek a vyhodnocoval relevanci a různé poměry ceny a výkonu. Začal jsem s krabičkovou dietou, po dvou měsících jsem shodil asi 4 kg, třetinu jídla jsem vyhodil, protože mi nechutnalo a dost mi chyběla možnost s někým konzultovat své problémy. Následně jsem se tedy pustil do jiné metody a začal si sestavovat jídelníček podle příruček na internetu. Asi měsíc mě bavilo plánovat, počítat kilojouly, shánět asi na pěti místech ve městě ty správné ingredience a pečlivě je doma připravovat. Vzdal jsem to a veškeré další hubnutí taky. Do konce roku 2011 jsem se postupně dostal ke 100 kg.

 

V lednu 2012 si mě vcelku náhodně našel program Cambridge Weight Plan prostřednictvím kamarádky, která mě ujistila, že zhubnu tentokrát zcela spolehlivě bez hladu a s chutí. Samozřejmě jsem nevěřil, přesto zkusil. Za necelé dva měsíce jsem byl o 14 kg lehčí, zdravotně naprosto v pořádku a moje lékařka jenom kroutila hlavou nad výsledky krevních testů.  Rozhodl jsem se, že u toho chci být a předávat to dál. V dubnu 2012 jsem otevřel Cambridge Weight Plan Centrum v Kroměříži  a spolu se svojí ženou pomáháme lidem žít zdravěji a lépe.

 

Rádi pomůžeme i vám.

 

Mirek

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.