zpět na výpis poradců


20190724
Ronge Veronika

Sigmund Ronge Veronika

Břeclav, Národních hrdinů 22

+420 777 416 154

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaci

Jana Kocourková, -75 kg

4. 3. 2019

Jmenuji se Jana Kocourková, je mi 42 let a bydlím ve Velkých Pavlovicích. Jsem vdaná a mám dvě dospělé děti. S váhou jsem začala mít problémy po dětech, kdy jsem nemohla nabraná kila dát dolů. Poté jsem začala mít problémy se štítnou žlázou a díky ní mi další kila jen přibývala. Vyzkoušela jsem různé diety, některé s úspěchem a některé bez úspěchu. Nakonec vždy nastal „jojo efekt“.  Mé rozhodnutí navštívit poradkyni Veroniku Ronge nastalo tehdy, když jsem viděla u mé sestry, která si tímto programem Cambridge Weight Pplan prošla, úspěšné zhubnutí.

První konzultaci jsem měla 26. 3. 2018, kde po příjemném rozhovoru s Veronikou jsem byla rozhodnutá s programem začít okamžitě. Moje váha byla 160 kg při výšce 170 cm. Nyní jsem pořád ještě na jednom udržovacím sáčku Cambridge Weight Plan a moje váha díky změně stravy, podpoře poradkyni a tomuto výživovém programu po 11 měsících je 85 kg. Úspěšně jsem zhubla 75 kg.

Promena Jana Kocourkova po programu Cambridge Weight Plan hubnuti u poradce Veronika Ronge

Když jsem zhubla prvních 10 kg a má dcera viděla, že opravdu program Cambridge Weight Plan funguje, rozhodla se jít do toho taky a díky programu zhubla 35 kg.

Tento program můžu doporučit všem, kteří jsou odhodlaní zhubnout. Vše je to jen o pevné vůli.

 

 

 

Martina Konečná, -40 kg

3. 3. 2019

Jmenuji se Martina a je mi 35 let. S nadváhou jsem bojovala, co si pamatuji, již od dětství. Vždy jsem se řadila mezi holky, jak my obyvatelé Jižní Moravy říkáme, „krev a mlíko“. Nevyhýbala jsem se sportovním aktivitám jako je plavání, aerobní cvičení, jízdě na kole, kolečkových bruslích, lyžování, cvičení jógy, tanci atd….

Se svým vzhledem jsem byla docela spokojená. Váhu jsem nijak neřešila, neměla jsem ponětí, kolik vážím až do doby, kdy jsem poprvé otěhotněla a vážení se stalo povinností. Dcera se narodila v roce 2013 a v roce 2017 jsem přivedla na svět syna, s úctyhodnými mírami 4,74 kg a 54 cm. Tyto životní události se podepsaly nejen na mém zevnějšku, ale i psychice.  Prvním impulsem ke snížení váhy byla hláška dítěte na hřišti k mé osobě ve smyslu přirovnáním k velrybě. Tím hlavním spouštěčem byla ovšem slova dcerky, která mě nazvala ošklivou a tlustou mámou 🙁 Není nad upřímnost dětí 🙂

Po ukončení kojení syna a ustálení hormonální nerovnováhy jsem se začala zabývat otázkou hubnutí. Nejdříve jsem zkoušela hubnout tím, že jsem omezila příjem cukru a bílé mouky (hlavně pečiva). Něco málo z váhy šlo dolů, ale po tom, co si tělo zvyklo na „novou stravu“, tak se váha ustálila. K poradci Cambridge Weight Plan mě přivedla kolegyně mého manžela, která s tímto programem dosáhla úžasných výsledků a měnila se před očima.

Promena klientky Martina Konecna Cambridge Weight Plan Dieta Hubnuti Veronika Ronge

20. 5. 2018 nastal den „D“ a já absolvovala první návštěvu u paní Veroniky Ronge s váhou necelých 105 kg. Probraly jsem všechny potřebné informace a já se po „hlavě“ vrhla na dietní plán. Mým cílem, stanoveným na první schůzce bylo 65 kg – toto číslo jsem v té době „plácla“ a myslela si o něm něco jako o „sci-fi“ filmu. Nicméně přišel listopad 2018 a na váze byla opravdu číslice 65.  Během programu jsem neměla pocit hladu ani žádného strádání. Dokonce jsem díky dietě našla zálibu v pečení dortů, různých dezertů a objevování nových surovin a receptů pro vaření hlavně pro mou rodinu a 2 malé děti, u kterých se snažím dodržovat principy zdravého stravování.

Promena klientky Martina Konecna Cambridge Weight Plan Dieta Hubnuti Veronika Ronge

Aktuálně máme koncem února a váhu si stále udržuji. Snažím se stravovat zdravou a pestrou stravou. Ještě aktivněji jsem se začala věnovat sportu, dokonce jsem začala s běháním – tolik mnou nenáviděným druhem sportu. Co je ale nejdůležitější, že mé „nové já“ mi dobilo energii, pocit spokojenosti sama se sebou, ale hlavně pevné zdraví a aktivní život, který je důležitý hlavně pro mé 2 malé děti, které se snažím vést směrem aktivního života. Jednu stinnou stránku program po sobě zanechal, a to tu, že mě lidi nepoznávají, ale není nic snazšího, než se opět představit 🙂

Spolupracujeme