zpět na výpis poradců


20200923
Řeporyje

Poradna Řeporyje

Praha 13 - Řeporyje, Ke Zdravotnímu středisku 447

+420 777 251 256

Na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Rádi bychom vám představili náš tým v poradně v Řeporyjích.

Každý z nás jsme měli svůj důvod, proč jsme začali řešit svou postavu a váhu, a stejně tak jsme měli svou cestu, jak jsme se dostali k programu Cambridge Weight Plan.

Jedno však bylo společné pro nás všechny – program nás nadchl. Kila, která se nedařilo shodit řadu let, mohou mizet rychle a příjemně, vše v naprosté pohodě a bezbolestně.

A proto jsme tu nyní pro Vás.  Ať už jsou Vaše důvody jakékoliv, přijďte k nám. Budeme Vám oporou i motivací ve Vaší cestě za vysněnou postavou.

Vytvořili jsme tým, abychom Vám byli co nejblíže a vždy k dispozici tak, jak to vyhovuje Vašim potřebám a Vašim časovým možnostem.

Nabrali jste kila po porodu nebo díky sedavému zaměstnání? Nestačíte pravidelně dodávat svému tělu kvalitní stravu po celý den, který je plný spěchu a stresu? Nemáte již čas sportovat tolik, jak byste si přáli? Museli jste kvůli zdravotním potížím změnit svůj životní styl a podepsalo se to na Vaší váze? Nebo máte jiné důvody, proč jste se rozhodli pro změnu?

To vše známe, rozumíme Vám a pomůžeme Vám k vysněné změně.

Těší se na Vás Hanka, Katka, Tonda a Martin.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.