zpět na výpis poradců
20191112
20191215
20200922
Povolná Ivana

Povolná Ivana

Brno, Lýskova 1031/2, Bystrc (Poliklinika)

+420 606 627 698

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Ivana Povolná a je mi 47 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla poprvé od své kamarádky Hany Benešové, která je také poradkyní Cambridge Weight Plan v Brně. Já sama jsem s nadváhou problémy nikdy až tak neměla, vzhledem k tomu, že jsem více sportovala.

V 39 letech jsem porodila krásná dvojčata a kila šla hůře dolů. Bylo na místě, změnit styl života a přísun kalorií. Díky kamarádce, zároveň poradkyni Haně Benešové a programu CWP jsem po několika týdnech zhubla několik kilo tak, jak jsem si představovala a hlavně jsem se naučila pravidelně jíst a dodržovat pitný režim. Tímto mně program Cambridge Weight Plan natolik zaujal, že jsem se sama chtěla stát poradkyní a dále předávat vlastní zkušenosti a vědomosti k maximální spokojenosti ostatním. Program Cambridge Weight Plan, proto doporučuji každému, kdo touží po změně a s úbytkem váhy to myslí vážně.

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270

Všem klientů chceme nabízet jen to nejlepší, a proto jsme do našeho nového poradenského centra Cambridge Weight Plan zakoupili špičkový analyzátor InBody 270.

Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy nez bot a ponožek). Přístoj dokáže provést analýzu všem od dětí až po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupi osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.