zpět na výpis poradců
20190513
20190607
20190920
PhDr. Petra Kačírková, Ph.D.

PhDr. Kačírková Petra, Ph.D.

Brno, Příkop 6, objekt IBC, 6. patro

+420 607 855 500

Na základě telefonické domluvy.

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Celý život pracuji naplno a dělám všechno, co mohu, abych byla i dokonalou matkou. Zkrátka jako člověk ve znamení Panny miluji pořádek a dokonalost. A pak, jednoho hezkého dne při prohlížení fotek zjistím, že jsem při tom všem shonu, práci a povinnostech – úplně zapomněla sama na sebe. Nebo lépe řečeno, že jsem si přestala hlídat svůj jídelníček a pohyb jsem transformovala do pobíhání kolem dětí a úklidu domácnosti. Po třech dětech je jasné, že čas i gravitace udělají své, ale naštěstí jsem věděla, že existuje zaručená pomoc, ve formě konceptu Cambridge Weight Plan. A tak jsem navštívila svoji známou, certifikovanou poradkyni a dala se s chutí do toho. Během několika málo měsíců jsem díky Vlaďce zpět na své původní – dokonce svatební – váze, a to už spolu s manželem budeme skoro dvacet let. Je jasné, že věku člověk neuteče a musí se v každém věku umět srovnat i s tím, že jeho tělo začne fungovat jinak, ale vyváženost a komplexnost programu Cambridge Weight Plan je tady právě pro všechny životní etapy a je to účinný prostředek k tomu, aby se člověk skutečně cítil skvěle a byl fit.  Excelentní výsledek po absolvování všech 6 kroků programu CWP a především změnou životního stylu, mohu koncept Cambridge Weight Plan vřele doporučit všem, kteří při tom běžném a neustálém běhu dní najednou zapomněli sami na sebe. V našem plně vybaveném a klimatizovaném poradenském centru Cambridge Weight Plan v objektu brněnského IBC, na Poříčí 6, v 6. patře, nabízíme našim klientům i zájemcům o program CWP maximální péči a není pro nás problém zajistit konzultace v jakoukoli denní i noční hodinu, po předchozí dohodě jsme k dispozici skutečně NON-STOP.

 

S námi to zvládne každý, aneb jak říká jedno mé oblíbené přísloví „Per aspera ad astra“.

PhDr. Petra Kačírková, Ph.D.

certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan

 

Naši certifikovaní poradci jsou pro Vaše potřeby k dispozici po dohodě sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. S programem Cambridge Weight Plan, garantujeme změnu Vašeho životního stylu i kondice. Nikdy není pozdě začít – a s námi na to nebudete nikdy sami!

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.