zpět na výpis poradců
20191031
20200331
20200401
Petra Hrubá

Hrubá Petra

Praha 1, Na Poříčí 12

+420 737 392 611

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Pro společnost Cambridge Weight Plan jsem začala pracovat nejdříve na pozici Office manager. Během půl roku jsem byla svědkem toho, jak výživový program na klienty účinkuje. Lehce ztráceli svá nadbytečná kila a byli naprosto spokojení. Výsledky byly neuvěřitelné. Produkty jsem sama vyzkoušela a byla mile překvapená, jak jsou chutné a účinné.

Líbí se mi propracovaný systém, kvalita produktů, a proto jsem se stala certifikovanou výživovou poradkyní právě této značky.

Nabízím Vám pomocnou ruku na cestě ke změně vašeho životního stylu.

Jsem tady pro vás od úvodní konzultace, přes fázi stabilizace vaší váhy a vlastně kdykoliv potom. 😊 Očekávejte ode mě empatii, odbornost, osobní zkušenost, individuální přístup a maximální podporu v dosažení vašeho cíle. Smyslem výživového programu je mít optimální váhu a tělo zdravé a vitální.

Uvidíte, že s výsledky budete maximálně spokojeni a věřte, že odměnou vám bude vaše zdravé tělo a tím i plnohodnotnější a veselejší život.

Těším se na Vás. 😊

Vaše poradkyně Petra

 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.