popup
zpět na výpis poradců
20190107
20190207
20201130
Schmid Věra

Schmid Věra

Plzeň, Poliklinika Slovany – Francouzská třída 2080/4

+420 724 054 101

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Benefity pro Vás:

Vyšetření průchodnosti cév na přístroji MaxPulse Medicore a tištěná výstupní zpráva

– Diagnostika na špičkovém přístroji InBody 270 je nedílnou součástí  všech návštěv v poradně.

Vytištěný diagnostický výstup s výsledky měření je automatickou součástí každé vaší kontroly.

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270

Všem klientům chci nabízet jen to nejlepší, a proto diagnostiku složení těla provádím profesionálním přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji lze přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

 

 

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

 

VÝSLEDKY ANALÝZY ZJISTÍME:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, kosterní svalovina, tuk i beztuková hmota, váha,
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Množství tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

 

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky až 100 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

VYŠETŘENÍM PŘÍSTROJEM MAX PULSE ZÍSKÁTE ANALÝZY:
srdeční frekvence
průchodnosti cév (jejich opotřebení, stárnutí, elasticitu, riziko kardiovaskulárních onemocnění)
nervového systému
indexu vyčerpanosti
odolnosti organismu proti stresu

 

 

Jana D.

5. 10. 2020

Vážení,

chtěla bych Vás seznámit s mými pocity po absolvování programu Cambridge Weight Plan.

Po celou dobu se mi velmi mile věnovala paní Věra Schmid.

Byla pro mne velkou oporou a rádkyní v době, kdy se dařilo, ale také v době, kdy se tak úplně nedařilo. Mohla jsem se na ni obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Na začátku se daří asi vždycky. Kila jdou dolů skoro sama. Nabídka jídel je naprosto dostačující a navíc je vše moc chutné. Od paní Schmid jsem vždy dostala upřímnou pochvalu😊. Později, když už mne pevná vůle někdy opouštěla a výsledky nebyly tak přesvědčivé byla paní Schmid pohotová s radami a podporou, abych nic nevzdávala. A vyplatilo se.

Nyní k paní Schmid stále docházím na udržovací kůru. Každá návštěva je milá, pozitivní, a proto se mi tolik daří v novém těle.

Všem, kteří jste nespokojeni a opravdu chcete se sebou něco udělat, doporučuji kontaktovat poradkyni CWP paní Věru Schmid, nebudete litovat😊.

Držím vám všem palce.

S pozdravem

Jana D.

Marie -21kg

5. 10. 2020

Ráda bych moc poděkovala paní Věře za podporu při mém hubnutí, kdy jsem shodila 21kg.

Jste profesionálka na svém místě bez vaší podpory bych to nezvládla máte velmi příjemné vystupování a je vidět, že jste žena na svém místě. Ještě jednou moc a moc děkuji jsem moc ráda, že jsem vás poznala a přeji vám hodně spokojených klientek. Ale vím, že kdo chodí k vám, tak musí být spokojený každý, tak jako já.

Ještě jednou velké díky.

Silvie Krejčí

11. 9. 2020

Moje proměna odstartovala 11.5.2020.Počáteční váha byla 93,4kg a k dnešnímu dni mám dole 21 kg. To vše jen díky Cambridge Weight Plan, vaší poradně a vaši skvělé  asistence Renatě Dvořáčkové, kde mám skvělou motivaci v pravidelných kontrolách , kdy se bojím hřešit a to mě motivuje. Díky programu CWP nabral můj život úplně jiný směr . Za to moc děkuji !!!!!

S pozdravem pěkného dne Silvie

Cambridge

Viktor

2. 7. 2020

Chtěl bych poděkovat za vaši podporu při mé hubnoucí kůře perfektním vystupování a vysvětlení ve stravovacích  návycích určitě vás budu dál doporučovat u mě 100% spokojenost děkuji.

Saša – 25kg

29. 6. 2020

Mé jméno je Saša a je mi 46 let. Jsem šťastně zadaný již 19 let a se svou družkou Janou vychovávám dva dospívající potomky Kačku a Ondru. Nejsem žádný vrcholový sportovec, ale mezi mé koníčky, které jsem si s celou rodinou zamiloval patří kromě akvaristiky a rybaření, zejména jízda na kole a lyžování.

Avšak s přibývajícími kily a s tím spojenými zdravotními obtížemi týkajícími se například vysokého krevního tlaku, rovněž cholesterolu, dále také bolestí zad a kloubů, začalo jízd na kole značně ubývat, jelikož z radostného šlapání se postupně stalo ufuněné trápení. A když už jsem si přestal na plno užívat i sjíždění zasněžených horských plání, uvědomil jsem si, že ještě nepatřím do starého železa a že se v žádném případě nehodlám vzdát milovaných zálib v podobě lyžování a cyklotoulek.

Po několika nepovedených  individuálních pokusech o zbavení se nadbytečných kilogramů, inspirován nepřeberným množstvím zaručených diet jsem dospěl k názoru, že potřebuji odbornou pomoc. Na doporučení jsem navštívil kancelář výživového poradenství Cambridge Weight Plan v Karlových Varech a s velkým očekáváním se vložil do rukou usměvavé odbornice na hubnutí a zdraví, paní Věrky.

Po vyčerpávajícím, informacemi o novém životním stylu nabitém rozhovoru s Věrkou jsem odcházel se 125kg odhodlán ke změně, se kterou se mohu pochlubit prostřednictvím mých fotografií. Po absolvování programu Cambridge Weight Plan odcházím, jenže odlehčen o celkem 25kg, tedy s o dost větším úsměvem na tváři, natěšen na první cyklovýlet, nedočkavý příchodu zimy a s ní spojených lyžovaček.

DÍKY VĚRKO!!!

CambridgeCambridge

Andrea Rejchová

11. 5. 2020

Chtěla bych se s Vámi podělit o svou proměnu. Jsem kadeřnice a je mi 45 let. Po porodu své  dcery jsem velmi přibrala, zlom přišel po 40.roku, velmi mě to trápilo. Zkoušela jsem spoustu diet a vše bez výsledku.

Nevydržela jsem..Má  váha začala rapidně stoupat ,až na 79,8 kilogramů. Už to hraničilo se zdravotními problémy…řekla jsem si dost!!!.

V posledním roce jsem si začala u  svých klientů  kteří mne navštěvovali všímat  krásných změn na jejich postavách.. Po nějaké době jsem se konečně dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan a objednala se k mé úžasné poradkyni z Karlových Varů Renatce Dvořáčkové, která tu pro mě byla a neustále je ve dne v noci. Opravdu svou práci dělá velmi profesionálně s velkým nasazením a srdcem.

Byla jsem seznámená i s paní Věrkou Schmid , které poradna v Karlových Varech patří. Opravdu jsou to ženy velmi profesionální a snaží se každému klientovi pomoct a co nejvíce usnadnit jeho velký životní krok.

Dnes mám 62 kilogramů…a jsem jim neskutečně vděčná….s pozdravem Andrea Rejchová

Cambridge

Kateřina Hase

23. 11. 2019

Mé jméno je Kateřina Hase a před pár týdny mi bylo 43 let. Nikdy v životě jsem nebyla vyloženě tlustá, ale váha několikrát za život zakolísala v rozsahu cca několika kil, ať už to bylo vlivem těhotenství, nebo dobrého bydla. Vždy s tím šlo ale velice rychle pracovat, pár týdnů střídmého života a bylo vše v normálu.

Se 40-tkou na krku nastal zlom. Jelikož se výrazně změnil můj způsob života, samá dovolená, all -inclusive stravování, hodně společenský partner, a s tím spojené nekonečné večírky, rauty atd… Má váha se velice rychle začala pohybovat k 70-ti kilům, pak už k 80-ti kilům. Rozdíl oproti době dřívější byl ten, že s ní nešlo hnout. Cvičení, běhání, různé hubnoucí přípravky, zázračné tablety… nic, ani deko dolů. A s každou další dovolenou jako dáreček alespoň dvě kila nahoře jako vzpomínka. Deprese byla denním chlebem, partner už taky dával hlasitě najevo, že mé dvě brady nejsou vůbec sexy, nelíbilo se mu oblečení, do kterého jsem se neustále „zahalovala“ a vůbec celý fakt, že má vedle sebe teď už tlustou, a hlavně nespokojenou partnerku.

Mezi kamarádkami jsem ale nebyla zdaleka jediná, kdo si nepřipadal ve svém těle komfortně, tudíž každý dámský dýchánek byl o aktuálních trendech v hubnutí. Na jedné takové akci přišla kamarádka o 10 kg lehčí, nikdo jsme nevěřili vlastním očím. Pro mě to byl jasný impulz, že i mě dokáže program Cambridge Weight Plan změnit život a ihned se objednala na konzultaci k pí. Veře Schmid.

Již první týden byl báječný, kila letěla dolů, sebevědomí nahoru, každé jídlo mi chutnalo, naučila jsem se dodržovat pitný režim, partner byl blahem bez sebe a tak to vlastně pokračuje neustále 🙂  Začala jsem si připravovat jídla prakticky bez cukru, daleko větší pozornost věnuji složení, kvalitě potravin a hlavně jím častěji než dřív.  Za dobu v programu jsem zhubla 14 kg, nemám problém si váhu udržet, naopak, ještě pár kilo dolů bych si přála 🙂 Pro představu: měřím 172 cm, výchozí váha byla 78,5 kila, k dnešnímu dni vážím 65 kg.

Cambridge

Monika a Vlasta

11. 9. 2019

Ahoj všichni, kteří bojujete se svými kilogramy navíc. My s nimi zápasili několik let, než jsme na začátku roku 2019 poznali paní Věru Schmid z programu Cambridge Weight Plan.

Svým profesionálním, ale i lidským přístupem nám vše ohledně programu Cambridge Weight Plan a správném stravování  vysvětlila a pomohla k tomu, abychom se dnes na sebe podívaly do zrcadla a byly se sebou spokojené. Dříve jsme v zrcadle viděly jen obtloustlé koule :). Tímto by jsme Vám chtěly říci a i ukázat, že zhubnout se dá i bez hladu s produkty-jídlem které je navíc i chutné. Naše cesta ještě není u konce, ale my již víme, že do úplné spokojenosti s naší výživovou poradkyni jistě dojdeme.

Tímto bychom chtěly paní Věře Schmid poděkovat za to, že byla vždy (přítel na telefonu) v našich začátcích a je stále. Díky ní a naší vůli získáváme sebevědomí krásných žen :).

S pozdravem Vlasta a Monika

Cambridge

Václav Halada

21. 11. 2018

Tak se rok s rokem sešel a místo mých loňských 103 kg mám dnes „jen“ 83 kg a to díky skvělé poradkyni paní Schmid a perfektní spolupráci při najetí na tento výživový plán a hlavně přehození hodnot v hlavě. Mimochodem, úplně se mi srovnal krevní tlak, přestal jsem užívat prášky a celkový zdravotní stav je super. Doporučuji všem, kdo ještě váhá.

Veronika

18. 10. 2018

Každý kdo měl nebo má problémy s nadváhou často slyší, aby s tím začal něco dělat. Ano, musí sám chtít a je jenom na dotyčném, co s tím udělá. Ale přece každý potřebuje pomocnou ruku a někoho, kdo už o hubnutí něco ví!

Když jsem objevila program Cambridge  Weight Plan, byla jsem nadšená výsledky jiných, ale také trošku nejistá. Proto mé velké díky patří Věře Schmid za vysvětlení na jaké bázi vše funguje, za otevření očí, že je na čase se sebou něco udělat a hlavně za pocit, že to společně zvládneme. Podpora, ta je opravdu důležitá.

Kdybych se měla ohlédnout zpět a říct, co mi program Cambridge Weight Plan dal a vzal?! Dal mi nové a zdravější já. A vzal? No, přece kila.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.