popup
zpět na výpis poradců
20191114
20191214
20201130
Pavlíková Martina

Pavlíková Martina

Brno, Gorazdova 91/2 ( vchod z ul. Úvoz )

+420 725 841 941

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Můj nekonečný příběh s obezitou začal velmi velmi dávno… Již jako malá holčička jsem ochutnávala vše, co bylo přineseno v tašce s nákupem – pečivo, šunku, buchtičky, párečky, mouku… Zkrátka ničím jsem nepohrdla. Ve školce jsem milovala všechny pomazánky, obídky, svačinky. Ve školní jídelně jsem způsobně stála s tácem a nachystanou stravenkou ve frontě na oběd a už se moc těšila, co soudružky kuchařky pro nás navařily. Prostě sen každé babičky. Vzorná vnučka, co všechno spapá.

A tak šel čas… A já kynula. Pravda, bylo pár světlých období – puberta a já se chtěla líbit klukům, hrála jsem házenou, cestování – kdy jsem nebyla až takový knedlík. Tak nějak si okolí na mě zvyklo a já vlastně taky, že ta kila navíc patří ke mně. Byla jsem taková  věstonická Venuše. Holka krev a mlíko a špeky trošku taky.

Měla jsem vždycky ráda pohyb. Ale moje strava byla vždy vydatnější než výdej energie. Neuměla jsem se správně stravovat. Bohužel.

Našeho synka jsem si nadělila ke svým 40. narozeninám. A s ním i přes 100 kilo. To byl můj vrchol! Něco jsem sice zhubla postupem času. Ale i tak jsem byla pořád obézní. A docela intenzivně jsem si připadala opravdu nechutně. Nemluvě o bolestech kyčlí, pat, nadměrnému pocení, nespokojeném manželovi atd.

A tady začíná můj nový příběh, příběh s Cambridge Weight Plan, můj nový život! Já která jsem byla absolutně marná v různých pokusech jak zhubnout jsem konečně poprvé našla „něco“, co opravdu funguje! A to na 100 % v případě, že máte pevnou vůli, posloucháte svého certifikovaného poradce a hlavně chcete změnit svůj život jednou pro vždy. Já jsem se konečně nadobro rozloučila skoro s 25 kily a to ještě zdaleka nekončím!

Nevěřte na zázraky, ty jsou jen v pohádkách. Věřte sami sobě. Mějte se rádi, ale v novém, štíhlém, zdravém a krásném těle.

Moje životní motto je: „ Život je boj.“ A proto přijďte, budeme bojovat spolu za krásnější zítřky bez špeků a za nový životní styl.

S pomocí unikátního komplexního výživového programu Cambridge Weight Plan to bude hračka!

Těším se na Vás!

 

Díky přístroji InBody 270, na kterém probíhá vážení v poradně, můžete mít jasný přehled o tom, kde konkrétně jste zredukovali tělesný tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu. Jako bonus obdržíte z programu Body-vision komplexní analýzu Vašeho těla. Chci pro Vás jen to nejlepší!

Proč InBody?

Přístroje InBody jsou speciálně vyvinuté a vyrobené pro nejpřesnější bio- impedanční analýzu lidského těla.

Značka InBody je světově uznávána ve výzkumné oblasti medicínských a sportovních činností a zaručí vám prvotřídní kvalitu a zákazníky ověřenou spolehlivost. Přístroje InBody provádí velmi přesnou, rychlou a bezpečnou analýzu lidského těla pomocí jedinečné technologie.

U přístrojů InBody vás ohromí jednoduchost a rychlost měření. Samotná analýza trvá jen několik sekund a měřená osoba se o dozví velké množství přesných informací o svém těle.

Přístroj InBody vám díky unikátnímu a nejmodernějšímu softwaru poskytne mimo jiné údaje o útrobním tuku, který je jeden z rizikových faktorů pro vznik mnoha závažných onemocnění 21. století jako je infarkt, cukrovka, vysoký krevní tlak či různých onkologických onemocnění.

 

Výsledky analýzy

 • přehledný a profesionální výstup
 • QR kód pro chytré telefony
 • Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
 • Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
 • Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
 • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
 • Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity
 • Historie tělesného složení
 • Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.