popup
zpět na výpis poradců


20201126
Ondrušová Hana

Ondrušová Hana

Praha 10, U Vesny 3 (vnitroblok)

+420 737 868 540

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Hana Ondrušová a program Cambridge Weight Plan se stal nedílnou součástí mého života.

Vše začalo v roce 2001, kdy jsem se seznámila na Dámském klubu s historicky první certifikovanou poradkyní paní Helenou Dostálovou. Od tohoto setkání uplynuly 3 roky, než jsem osobně program Cambridge Weight Plan vyzkoušela. Mým dnem ,,D“ byl 2. leden 2004, kdy jsem snědla svůj první sáček zeleninové polévky. Po absolvování programu Cambridge Weight Plan se ze mne stala nadšená a sebevědomá mladá žena, která své tělo odlehčila o 10 kg tuku.

Tuto váhu jsem si udržela až do první hormonální léčby v roce 2011. Od té doby jsem ji prodělala celkem 11x. V průběhu každé jedné hormonální stimulace jsem nějaké to kilo přibrala, ale nejzásadnější to bylo roce 2014, kdy šlo nahoru 12 kg. Před poslední léčbou (červenec 2017) se mi podařilo díky programu Cambridge Weight Plan dát dolu 8 kilo. Poslední pilulku jsem vzala v říjnu stejného roku a i nyní hormony udělaly své 🙁 ale vím, že jakmile bude vše jak má, programCambridge Weight Plan mi pomůže se vrátit zas do svého ,,těla,,.

V průběhu všech těch let jsem si program a produkty Cambridge Weight Plan nejen zamilovala, ale dostala jsem tu jedinečnou možnost být členem týmu Cambridge Weight Plan v České republice. Pomalými krůčky jsem se učila a přijímala znalosti majitelky a výhradního dovozce paní Ing. Libuše Janebové a paní Heleny Dostálové.

Za roky společné spolupráce jsem se naučila mnohému a s hrdostí mohu říct, že jsem tyto informace, znalosti a praxi předávala a předávám dál. Pro mnohé kolegy i klienty z celé České republiky jsem se stala vrbou i mentorem nejen v průběhu jejich programů.

Je mi ctí, že mohu stát za značkou, kterou je právě koncept Cambridge Weight Plan.

Jsem nejen certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan, ale také certifikovaný výživový poradce.

Jsem životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu. Stanu-li se také vaším partnerem a mentorem na cestě k jinému životnímu stylu – věřte, že vás v tom nikdy nenechám samotné.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.