popup
zpět na výpis poradců


20201126
Nováčková Marcela

Nováčková Marcela

Třebíč, Mládežnická 1096

+420 774 524 063

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Marcela Nováčková, pracuji jako kosmetička a jak už to bývá, vyměňujeme si se zákaznicemi spousty informací. A jelikož udržení, popřípadě snížení váhy je stálé téma, dozvěděla jsem se o programu Cambridge Weight Plan. Změna životního stylu mě lákala, bylo to v době čerstvých čtyřiceti a bylo potřeba nějakých změn. Sport mně nikdy nebyl cizí, kombinace posilovny a plavání bylo zároveň příjemným relaxem. Pak přibyly pěti kilometrové procházky se psem.  Již v průběhu výživového plánu jsem se cítila lépe a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Byla jsem spokojená a též mé okolí si začalo všímat rozdílnosti v postavě. Změna životního stylu má být trvalá a rozhodla jsem se kromě péče o pleť přidat i poradenství v oblasti stravování a být všem klientům podporou v této cestě, která není krátká a nijak lehká. Spolu vše zvládneme ?, těšíme se na Vás v našem centru.

 

Benefity našeho centra:

 • po absolvování 1 měsíce v Kroku 1 láhev na vodu ZDARMA
 • po absolvování 2 měsíců v Kroku 1 kuchařka ZDARMA
 • po absolvování výživového programu po dobu 6 měsíců konzultace a měření na InBody ZDARMA
 • rodinní příslušnici měření na InBody za zvýhodněnou cenu 200 Kč
 • po ukončení výživového programu 20% sleva na kosmetické ošetření
 • dětský koutek a tyčinka Bonus Bar pro děti

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270

 • Všem klientům chci nabízet jen to nejlepší, a proto používám v centru Cambridge Weight Plan Třebíč špičkový analyzátor InBody 270.
 • Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
 • Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot a ponožek).
 • Přístroj dokáže provést analýzu všem od dětí po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit  osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.
 • Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
 • Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

 

 • VÝSLEDKY ANALÝZY:
 • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR) Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR) Hodnocení tukové a svalové tkáně Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť
 • POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
 • Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR) Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech Edém, edém v jednotlivých tělesných částech Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let) Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém) Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC Historie tělesného složení (výsledky 10 testů) Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.