popup
zpět na výpis poradců


20201202
Nosková Jaroslava

Nosková Jaroslava

Litoměřice, Turgeněvova 10

+420 774 130 559

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jak to bylo se mnou?

Do 50-ti let jsem byla štíhlá, podle někoho až hubená. Potom přišla porucha funkce štítné žlázy a já jsem za pouhý půlrok zkrásněla o 20 kilo. Z velikosti 34-36 jsem byla na 42. A to je pro každou ženu katastrofa. Sebevědomí na nule a sebeláska na bodu mrazu. Největší nepřítel byl: fotoaparát,  zrcadlo a zkušební kabinka v obchodu s oděvy.

Postavila jsem se problému čelem a zkusila úplně všechno. Dřinu v posilovně s trenérkou, hladovění, vztekání se, pláč a nákupy zaručených spalovačů tuků. Nefungovalo nic. Žila jsem v zoufalství a beznaději. Nic nového jsem si nekoupila strachy, že v kabince zjistím, že potřebuji zase ještě větší velikost, než minule. Trvalo to 3 dlouhé roky.

Narodila se mi ale vnučka. Veliký zlom a motivace pro mne. Uvědomila jsem si, že si ji chci užít co nejdéle a fungovat jako zdravá babička a ne jako troska. Ono totiž jen se spokojeným člověkem je těm ostatním dobře. Od ufňukance každý prchá…. A v tom se stal zázrak a já jsem se dostala k poradkyni Cambridge Weight Plan, která mi pomohla zbavit se té mé obezity. Nedokážu popsat ten pocit, když jsem jezdila s kočárkem a neřešila, že někdo kouká jak jsem tlustá. Takové slovo asi ještě nikdo nevymyslel. A léta mi váha vydržela.  Zase velikost 36. Tak jsem se do Cambridge Weight Plan zakoukala, že jsem se stala v roce 2013 výživovou poradkyní a ještě přizvala syna Jonáše ke spolupráci. Dnes úspěšně pracuje ve třech poradnách.

Po letech se mi ozvalo onemocnění z minula a spustilo spoustu dalších zdravotních problémů, jejichž důsledkem jsem  zase těžká váha. Nezoufám. Dala jsem do pořádku zdraví, v rámci možností a teď zase ladím váhu.  Je to super. To co mně, se totiž může stát každému. Jenomže máme nástroj, jak s tím zatočit. Líbí se mi, že program Cambridge Weight Plan funguje u každého a vždy. Stačí se rozhodnout, mít kázeň a prostě si to dopřát. A udržet si to? Jasně že to jde. Jenom člověk musí opustit ten jídelníček, který ho do nadváhy dostal. A nesprávné návyky nahradit novými zdravými. Rozhodnout se sice musí každý sám, ale sám na to není. Prostě se nechá vést poradcem…..

Přeji  všem hodně shozených kil a úžasný život ve zdravém těle.

Těším se na vás…..

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.