popup
zpět na výpis poradců


20201203
Mrazíková Libuše

Mgr. Mrazíková Libuše

Brno, Královo Pole, Purkyňova 45

+420 605 803 588

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

…jsem přesvědčena, že se každý může cítit lépe ….

…jsem přesvědčena, že „příklady táhnou“…..

…jsem přesvědčena, že nadměrný stres, přetížení organismu a celkově špatný psychický stav jsou nejčastější příčinou nadváhy v této společnosti….

V předchozích 10-ti letech jsem postupně přibrala 16 kilo. Průběžně jsem vyzkoušela několik možností, jak se přebytečných kil zbavit. Bohužel neúspěšně. Efekt byl opačný. Vždy po skončení těchto pokusů nějaká ta „kila“ ještě naskočila. A nepomohla mi v tom ani zvýšená pohybová aktivita…. Pomalu jsem začala nad svou situací „lámat hůl“, ale něco se ve mě stále bránilo smířit se úplně……až jeden den mi svitla naděje…když jsem po delší době potkala své dvě kamarádky… jedna byla o 12 kg a druhá o 9 kg lehčí. Obě si pochvalovaly, jak se cítí skvěle. Začala jsem je zpovídat, dozvěděla jsem se první informace o programu Cambridge Weight Plan. Slyšela jsem od nich… a hlavně viděla na nich, že je to efektivní a pohodlné, ale přesto to konečné rozhodnutí ve mě uzrávalo ještě další 3 měsíce, než jsem se sama odvážila….

Dnes jsem po absolvování programu celkově o 15 kg lehčí a velmi mile překvapena. Nejen fyzicky – vytahuji ze skříně své oblíbené šaty, které jsem měla jako motivaci, že do nich přece jen jednou zhubnu a mohu je nyní bez problémů opět zapnout, …tak i po zdravotní stránce – přestala jsem mít problémy s nadýmáním a špatným trávením, přestal mi kolísat tlak; je příjemné i to vědomí, že vnitřní orgány v mém těle jsou lehké a neobalené tukem…je příjemné cítit, že pracují tak, jak mají…. ale i psychicky – mohu se zase bez problémů podívat do zrcadla a obléct si plavky….

Osobní zkušenost, která je sdílená, je dle mého názoru nejlepší. Proto bych se o ni chtěla podělit, a říct i Vám, že když se chce, tak to opravdu jde a program Cambridge Weight Plan funguje….

Dostala jsem od své poradkyně  doporučení, jak si svou získanou váhu udržím…. Intenzivně jsem se sama začala zabývat změnami ve svém jídelníčku, …pátrala jsem jak se stravovat, aniž bych se musela vzdát jídel, která mám ráda….A chci tyto své poznatky a zkušenosti předávat dál…

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.