popup
zpět na výpis poradců


20201202
Moťková Lešnofová Ilona

Moťková Lešnofová Ilona

Olomouc, Schweitzerova 109

+420 731 173 605

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Ilona Moťková, je mi 47 let, bydlím v Olomouci, mé původní zaměstnání je zdravotní sestra. Nyní pracuji jako poradce pro program Cambridge Weight Plan. Mám poradnu v rodinném domku na ulici Schweitzerova, vybavenou speciální váhou In-Body, na které se klienti váží každou návštěvu a mají přehled o průběhu hubnutí. Před domem jsou parkovací místa, do poradny jsou to tři kroky ( časová úspora, soukromí).

Pro CWP pracuji 8 let, absolvovala jsem certifikovaný kurz Poradce pro výživu, školení ohledně výživy pořádané společností CWP. Pomáhat lidem mě vždy bavilo a znalosti z mého původního povolání mohu využít i při své současné práci. A proč jsem se stala poradcem pro Cambridge Weight Plan?

Před 8 lety jsem byla na mateřské dovolené se svojí dvouletou dcerkou, táhla mi čtyřicítka, měla jsem 4 děti, přítele (nyní již manžela), kocoura, domeček se zahrádkou a téměř o 20 kilo více než ve svých 35 letech. Do té doby jsem problémy s nadváhou neměla, ale po pětatřicítce ručička na váze nenápadně začala stoupat nahoru. Co s tím? Ať jsem se snažila sebevíc, zredukovat váhu se mi nedařilo.

poradce pro vyzivu Ilona Lesnofova Motkova Olomouc Cambridge Weight Plan

 

 

 

 

 

 

V té době jsem potkala svou stejně starou sestřenici, která neuvěřitelně zhubla a vypadala výborně. Řekla mi o programu Cambridge Weight Plan, že je to komplexní program skládající se z několika kroků, kterými ji provázel výživový poradce CWP a že to musím zkusit taky. Nějakou dobu jsem váhala, bála jsem se jojo efektu, ale na ní jsem viděla, že i po ukončení programu si váhu stále drží. Zjistila jsem si o programu Cambridge Weight Plan více informací a šla jsem do toho.

První tři dny to byl boj, než jsem si zvykla na jiný režim, ale příjemný a překvapující byl široký výběr produktů CWP (polévky, kaše, koktejly, jídla, tyčinky a doplňkový sortiment), takže jsem si mohla vybrat, co mi chutná. Překvapilo mě, že jsem neměla vůbec hlad a také jsem mohla kdykoliv zavolat svému poradci, když jsem si nebyla jistá. Produkty Cambridge Weight Plan jsou nutričně vyváženou potravinou, takže jsem do těla dostávala doporučenou denní dávku vitamínů, minerálů, stopových prvků atd., nedocházelo k úbytku svalové hmoty. Tím, že jsou produkty CWP nízkotučné, nízkosacharidové s vyšším obsahem proteinů se mi rozjela slabá ketóza a já začala spalovat tuky. Mé tělo se měnilo před očima, cítila jsem se výborně (bez únavy). Můj poradce mě provázel všemi kroky programu Cambridge Weight Plan, až jsem se dostala na mou vysněnou původní váhu. Nemohla jsem tomu uvěřit, ale díky CWP se stále držím a je mi fajn. Proto mě má práce poradce pro Cambridge Weight Plan tak baví, protože jsem si tento program vyzkoušela na vlastní kůži a vím, že funguje.

poradce pro vyzivu Ilona Lesnofova Motkova Olomouc Cambridge Weight Plan

Mimochodem má nejstarší dcera Simča si programem CWP prošla také, její fotky mluví za vše, po ukončení programu CWP změnila nejen svůj životní styl co se stravování a pohybu týče a svou váhu dokázala ještě více zredukovat, našla si také práci a přítele a doufám, že je šťastná.

poradce pro vyzivu Ilona Lesnofova Motkova Olomouc Cambridge Weight Plan poradce pro vyzivu Ilona Lesnofova Motkova Olomouc Cambridge Weight Plan

Takže pro Vás všechny, kteří váháte nebo nevíte, jak se svojí nadváhou zatočit, přijďte ke mně do poradny a spolu s Cambridge Weight Plan to určitě dokážeme.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.