zpět na výpis poradců
20200205
20200228
20200919
Motalová Jitka

Motalová Jitka

Praha 4, Hráského 2231/25,(budova České pojišťovny), 2.NP

+420 602 400 450

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Tak, jako většina lidí v dnešní době, byla jsem od rána do večera v práci, celý den ve stresu, tak se nelze divit, že jsem bývala pořád unavená, bez energie a taky mi těsné oblečení začalo ukazovat, že je nejvyšší čas na změnu, protože kila přibývala a ke změně životosprávy jsem se pořád jen odhodlávala…Jednou jsem potkala kamarádku, která vypadala skvěle a díky ní jsem se dozvěděla o programu Cambridge Wieght Plan, který mění zaběhnuté zlozvyky, nadchla mě komplexnost a jednoduchost, měla jsem pocit, že je to přesně to, co hledám, abych nasměrovala zase svůj životní styl na správnou kolej, tak jsem se rozhodla začít hned a neodkládat rozhodnutí zase na „ později „  jako už mnohokrát.

Byla to zásadní změna životního rytmu, ve kterém jsem byla, nebylo to jednoduché, ale stálo to za to – hlavně jsem se poměrně brzo cítila líp, začala jsem opět sportovat, najednou jsem si dokázala opět najít čas nejen na pravidelnost v jídle, ale našla jsem čas i na sportování, to vše se velmi pozitivně odráželo nejen na mé dobré náladě, ale i postavě.

Dnes se stal program Cambridge Weight Plan součástí mého života a těší mě, že mohu podporovat klienty, kteří se rozhodnout udělat něco pro sebe a vydají se na cestu za zdravým životním stylem.

 

Dopravní dostupnost do našeho centra

  • Autem – naproti budovy je parkovací dům, parkování 3 hod. zdarma
  • Metro C – Chodov
  • Autobusové linky č.  115, 135, 177, 193, 197, 511, H1

Poradna se nachází v budově České pojišťovny, Hráského 25, Praha – Chodov. Vchod přes recepci a výtahem do 2. poschodí. Budova mezi OC Chodov a Poliklinikou, naproti Parkovacímu domu

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Kateřina Valterová Fotka Po - Kateřina Valterová
-17kg

Kateřina Valterová

46 let
Číst
Fotka Pred - Kateřina Oravcová Fotka Po - Kateřina Oravcová
-22kg

Kateřina Oravcová

29 let
Číst
Fotka Pred - Blanka Petříková Fotka Po - Blanka Petříková
-20kg

Blanka Petříková

45 let
Číst
Fotka Pred - Pavel Žondra Fotka Po - Pavel Žondra
-22kg

Pavel Žondra

31 let
Číst

Kateřina Valterová, -17 kg

8. 11. 2018

Jmenuji se Kateřina Valterová, je mi 44 let a vlastně jsem nikdy neměla nijak výrazný problém s váhou až do mých téměř 30 let, kdy mi bylo diagnostikováno onemocnění štítné žlázy.Moje váha šla najednou nepatrně nahoru, pár let na to jsem poprvé otěhotněla a v těhotenství jsem díky autonehodě a poraněné krční páteři nemohla cvičit a tak „naskakovala“ další kila. Po druhém těhotenství už jsem byla váhově hodně „jinde“. Párkrát jsem se pokoušela zhubnout, zkusit nějakou tu dietu, ale bylo to bez dlouhodobého efektu. Manžel mě stále ubezpečoval, že mu moje kila navíc nevadí a pro děti jsem byla i s nadváhou ta nejkrásnější maminka. Vnitřně jsem se svou vizáží spokojená nebyla, ale ubezpečovala jsem sama sebe, že přece nejsem jediná, které po dětech nějaké to kilo navíc zůstalo.

Zásadní zlom, řekla bych, nastal letos po silvestru, kdy se mi zablokovala záda. Po vyšetření na neurologii mi paní doktorka doporučila především zhubnout, jenže jak začít shazovat kila, když sportování nepřipadalo v úvahu a rehabilitace byly v nedohlednu, protože jsem ještě musela absolvovat další vyšetření.Věděla jsem, že sama to nedám. Dostala jsem tip na program Cambridge Weight Plan a reference o tom, že to opravdu funguje, proto jsem se rozhodla to zkusit.

Dovolím si přiznat, že ze začátku to bylo hodně náročné, ale velmi rychle jsem pochopila, že vše je o hlavě, protože já od chvíle, kdy jsem s tímto Programem začala, neměla hlad, jídla mi chutnala, ovšem vedla jsem „boj“ s chutěmi. První kontrola po týdnu potvrdila první kila dolů a já měla motivaci pokračovat. Velkou oporou mi byla vždy usměvavá poradkyně Jitka, která mě po celou dobu podporovala a já jsem se každý týden těšila na pokrok, který mi ukázala váha.

Díky tomuto výživovému programu jsem naprosto přehodnotila svůj pohled na stravovací návyky. Najednou jsem viděla, co všechno bylo špatně a co vlastně k životu vůbec nepotřebuji. Najednou jsem se nezadýchávala do schodů, oblečení začalo být volné, a co bylo pro mě úplně „nej“ -záda, ne že by zmizely všechny obtíže, ale jejich bolest byla menší, citelně se jim ulevilo.

S programem Cambridge Weight Plan se mi podařilo změnit dosavadní zlozvyky, cítím se dobře díky pravidelnosti v jídle, dodržuji pitný režim a po rehabilitacích jsem začala cvičit pilates a zmizely i bolesti hlavy, kterými jsem často trpěla. Jím vše zdravé, jen občas zhřeším, ale svou „novou“ váhu si po dvou měsících od ukončení programu stále držím a věřím, že to bude dlouhodobá záležitost.

Závěrem přiznám: Vždy jsem byla velmi skeptická k fotografiím „před“ a „po“, kdy z té první se na mě usmívala sympatická boubelka a z té druhé o několik třeba i desítek kilo útlejší „skoro modelka“ a teď sama vidím, že je to opravdu možné, takže jestli vám mohu poradit, pojďte do toho taky, stojí to za to a nikdy není pozdě!

Jana Kanocz, -17 kg

7. 11. 2018

S váhou jsem úspěšně i neúspěšně bojovala vlastně pořád, největší zlom ale přišel v období, když se rozhodla pro cestu za zdravějším životním stylem a přestala jsem kouřit. Chuť na cigarety jsem zaháněla čokoládou a najednou jsem stála na váze, kde bylo číslo 82 kg. Musela jsem si připustit, že jsem jen zaměnila jednu závislost za druhou a že s tím musím skončit. Bývala jsem podrážděná a unavená a to jsem taky potřebovala změnit.

Program Cambridge Weight Plan a jeho výsledky jsem znala od mého bratra, tak jsem neváhala, na internetu jsem si našla nejbližšího poradce a dohodla si první termín návštěvy u poradce Jitky Motalové. Na schůzce jsme vše probraly, věděla jsem, že mi  týdenní konzultace v rámci Programu CWP budou tím správným „bičem“ udržet se v režimu a jít si za svým cílem. Vlastně jsem se začala na konzultace těšit, protože váha doma mi nikdy neukázala objektivně stav těla, tak jako Inbody a měření metrem. Pokaždé jsem odcházela plná motivace a věřila jsem, že to prostě dám. Podpora paní Jitky mi moc pomohla, myslím, že je super, když máte někoho, s kým se můžete podělit o pocity a kdo vám poradí.

Začala jsem v červnu a věděla jsem, že to bude náročné a taky že první měsíc takový byl. Ale když vidíte výsledky nejen na váze, ale i celkově máte víc energie, lepší náladu, elán sportovat, tak se tyto překážky dají zvládnout. Jídlo v rámci jídelníčku mi chutná, libí se mi široké spektrum chutí, že si prostě vybere každý. Mě osobně nejvíc chutnají tyčinky, beru to vlastně jako zdravé mlsání …

Jsem před finišem své cesty za zdravým životním stylem, nekouřím, díky Programu CWP jsem našla rovnováhu mezi sportem a jídlem a daří se mi na tuto cestu směrovat i své nejbližší. Ještě chci dát pár kilo dolů, ale už teď vím, že jsem vyhrála sama nad sebou.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.