popup
zpět na výpis poradců


20201130
Klánová Michaela

Klánová Michaela

Žatec, Husova 1138

+420 607 729 048

Na základě telefonické domluvy.

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jak to celé začalo….

Mám aktivní rodiče, s kterýma jsem měla opravdu pestré a aktivní dětství. Od mala mě vedli ke sportu a učili mě novým aktivitám jako je stanování, bruslení, jízda na kole, lyžování a jiné. Žádná nuda a za to jsem moc ráda, protože sport je můj relax.

Jsem velice aktivní člověk, který nedokáže sedět dlouho na jednom místě. Ráda sportuji poznávám nová místa a nové lidi. Jsem komunikativní a přátelská, nuda je mi cizí.

Jsem certifikovanou trenérkou a výživovou poradkyní. V mé trenérské náplni je vedení lekcí Power Plate a hodiny Tabaty (HIIT). Motivovat lidi a pomáhat jim se zlepšovat mě baví. Pokud jsou vidět výsledky fyzické i vizuální je to odměna pro mě i pro klienty.

S mamkou provozujeme obchod se Zdravou výživou a novinky okolo diet a potravin sleduji a zajímá mě to.

O programu Cambridge Weight Plan jsem věděla, ale vždy jsem byla skeptická k pytlíkové stravě. Názor jsem změnila, když jsem viděla tetu, jak pomocí programu Cambridge Weight Plan zhubla. Netrápila se hlady a vše jí chutnalo. V tu dobu jsem se trápila s problémy s kůží a už jsem nevěděla kudy kam. Řekla jsem si, že si dám očistný detox a vyzkouším tento program, maximálně bych zhubla nějaké kg, což mě jako věčné dietářce vůbec nevadilo. Po pár dnech se ekzém pomalu začal ztrácet. Byla jsem z toho nadšená, centimetry šly dolů a ekzém zmizel. Od té doby na program CWP nedám dopustit.

V dnešní době plné lákadel je těžké shodit nashromážděné kilogramy. Věřím, že program Cambridge Weight Plan je ideálním startem pro lidi, co chtějí zhubnout, nastartovat své tělo a začít se mít rád. Já chci být u toho a klienty podporovat.

Michala Klánová

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.