popup
zpět na výpis poradců
20191111
20191212
20201205
Mgr. Vitoušová Sofie

Mgr. Vitoušová-Stránská Sofie

Praha 7, Lékařský dům, Janovského 48

+420 736 489 865

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Jana Sofie Vitoušová. Původní profesí jsem baletka. Po absolvování Taneční konzervatoře hl. města Prahy jsem tančila ve Státní opeře Praha. Následně jsem si doplnila vzdělání na VŠ v oboru Sociální a masová komunikace. Po ukončení kariéry v divadle se věnuji dětem i dospělým jako pedagog, trenér a choreograf. Program Cambridge Weight Plan se stal nedílnou součástí mého života hlavně v rámci mé trenérské praxe od roku 2009. S malou mateřskou přestávkou jsem věrnou a oddanou zastánkyní programu Cambridge Weight Plan s jeho úžasnou filozofií a přesahem za hranice pouhého výživového poradenství.

Ve své poradně Cambridge Weight Plan i na tanečním sále se setkávám s lidmi, kteří dospěli ve svém životě k potřebě změny, ke snaze o zlepšení své každodenní reality, svého zdraví, vzhledu a pocitu ze sebe sama. Toxické vlivy zvenčí na nás působí nepřetržitě a často není v lidských silách udržet vše v rovnováze. Proto přichází na řadu již osvědčený a léty prověřený způsob, který postupně a bezbolestně vede k vysněné změně a cíli. Jsem vděčná za každého klienta, který se během programu rozzáří jako hvězda. Staneme se tak světlem i pro jiná světla.

Fotogalerie

Marcela Suchomelová

12. 12. 2018

Na program Cambridge Weight Plan jsem se přihlásila s mojí milou kolegyní z práce.

Obě jsme si potřebovaly srovnat míry – nejen do plavek, ale chtěly jsme radikálně snížit váhu a udělat místo zdravější cestě každodennosti. Kolegyně potřebovala dát dolů pár kil, já více než dvacet: kila nashromážděná po dvacet let od prvního těhotenství, od dlouholetých dvaceti let stresů, zejména pracovních. Ulevit jsem si chtěla i po několika let marného hubnutí a různých „doporučených“ či sofistikovaných anebo jen „babských“ tipů na zhubnutí. Ještě letos na jaře jsem měla dilema, co mám dělat s tím, co nosím v sobě a na sobě, trápila jsem se pohledem do zrcadla, utěšovala jsem se, že nejsem až tak tlustá….. nevyjímaje zdravotní potíže, které však narůstaly. Řekla jsem DOST a přišla na první schůzku k usměvavé a zářící paní Sofii. Byl to náhodný výběr, ale poštěstilo se!

A příběh začal – bez odmlouvání, bez okolků jsem nasadila „pytlíčky“ – doma jsem tomu říkala „kosmická strava“, všichni moji „kluci“, manžel a synové mi drželi palce, ale taky trochu se sázeli, zda vydržím…. během ketózy jsem měla problémy, a protože jsem snila v dětství stát se astronautkou, jedla jsem nyní „kosmickou“ stravu vyvážených dávek programu CWP, dodržovala jsem vše, čím jsem byla instruována – našla jsem i opětovnou cestu k zelenině v jakékoli podobě i úpravě! Naučila jsem se nejíst vše, co zrovna není nutné, odbourala jsem sladkosti a spoustu pečiva, kterým se „cpeme“, abychom utišili hlad?! Střídmost a vyváženost získáte s programem Cambridge Weight Plan tak nějak automaticky – prostě skvělé!

Od dubna do konce září jsem zhubla díky programu CWP a podpoře poradkyně 22 kg! A docela se mi změnil celý svět – můj i mé tělesné schránky: 22 kg tuku jsem „odmrštila“ a rázem jsem mohla zas vyběhnout schody na Letnou, honit se se synem po parku, aniž bych se zadýchala, obléknout si své promoční šaty….a změnilo se i mé okolí – přátelé i známí byli tak nějak vstřícnější, svět se na mě opět usmíval a já s ním. Dokonce se mi polepšily i mé dosavadní zdravotní problémy, byť věk člověk nezastaví – příští rok oslavím padesátiny!

Paní Sofie mě podporovala, měřením povzbuzovala a vždy upozornila, co dobrého činím pro sebe sama. Každé kilo dolů jsme konzultovaly a i když se léčím na poruchu štítné žlázy (hypotyreóza), vše jsme skloubily ku prospěchu mechanismů mého těla. A dokonce jsem pomohla k odhodlání svým kamarádkám – po mých výsledcích s programe Cambridge Weight Plan se samy rozhodly k programu přistoupit stejně zodpovědně a pozitivně. Ale především – a to je nutné mít vždy jako premisu – dělám(e) to především pro sebe, dámy a pak ta kila jdou sama dolů. Takže pozitivně, s úsměvem a s poradkyní příkladem paní Sofie Vitoušové to zvládne každý – i muži!!!

Jitka, Praha

11. 12. 2018

Jmenuji se Jitka a je mi 40 let. Pracuji v taneční škole, kde vedu kurzy pro děti i dospělé, jsem také instruktorkou Zumby. Ačkoli mám opravdu dostatek pohybu, přes léto nebo přes svátky naberu nějaké to kilo navíc, což poznám hlavně na oblečení. Vyzkoušela jsem program Cambridge Weight Plan pod dohledem poradkyně Sofie Vitoušové a byla jsem překvapená, jak rychle moje tělo zareagovalo a zbavilo se nadbytečného tuku. Mám radost nejen proto, že opět pohodlně obléknu své oblíbené kalhoty, ale hlavně proto, že jsem omezila především viscerální tuk a udělala tak něco pro své zdraví. Velmi oceňuji přístup svojí poradkyně Sofie, která mi vždy sestaví jídelníček na míru, vzhledem k mým specifickým potřebám a vyššímu výdeji energie. Program Cambridge Weight Plan jsem vřele doporučila svým známým, protože skutečně funguje.

Luboš Grufík

11. 12. 2018

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděl od kolegyně v práci na jaře roku 2017 (asi). To jsem vážil ještě přijatelných 100 kg. Vždy jsem si z ní dělal srandu, jak může být naživu, když nic nejí a pije jen nějaké koktejly… 🙂 No prostě jsem byl nad věcí a říkal si, že nebudu riskovat smrt z hladu a nedostatku jídla. Měsíce plynuly a kila šla pomalu ale jistě nahoru. Vystřízlivění přišlo v létě 2018 při váze 112 kg a prakticky žádné síle s tím sám cokoliv udělat. Byl jsem naštvaný na každý kus jídla bez výjimky, ať se jednalo o čokoládu, nebo rajče. Toho léta jsem se na rodinné dovolené seznámil s jedním docela normálním chlapíkem (policajtem). Ten mi referoval, že je rok po programu Cambridge Weight Plan a má dole rovných 20 kg a stále si váhu drží! Nejprve jsem myslel, že si dělá srandu, ale po hlubším a hlubším povídání jsem začínal věřit, že by právě toto mohlo být pro mě vysvobození a hlavně pomoc s mojí váhou a zdravotním stavem konečně něco udělat.

V září 2018 jsem zasedl k počítači a podle sympatií a dopravní dostupnosti si vybral Sofii Vitoušovou. Prvotní sympatie z medailonku na webu rychle přešli v naprosto perfektní komunikaci a vůli vyhovět a naslouchat přesně tak, jak jsem si představoval. Při každé konzultaci, která se konala první měsíc po týdnu a druhý měsíc po 14 dnech, jsem se cítil velmi komfortně a příjemně a vždy se těšil, jaké pak hodnoty vypadnou z měření na InBody. Za první měsíc jsem se dostal ze 112 kg na 103 kg. Druhý měsíc pak na 96 kg. Nyní, po přesně 72 dnech mám díky celému programu a podpoře mé poradkyně váhu 94 kg a o dvě velikosti menší oblečení. Každý mě chválí a obdivuje, jak jsem to dokázal. Je to fajn pocit. Váha šla dolů a sebevědomí nahoru.

Celý proces hubnutí bych nazval jako velmi bezproblémový a nenásilný ač to zprvu byl pro mé rozežrané tělo celkem šok. Tak malé porce že mi mají stačit? A stačili! Žaludek se zklidnil a stáhl na normální velikost. Veškeré produkty mají skvělou chuť, tak že si nepřipadáte, že jíte jen umělou hmotu ala amarouny. Jako top jídla jsem měl hlavně smoothie, snídaňové kaše a proteinové tyčinky ke kávě! To byl vždy středobod dne, na který jsem se strašně těšil. Při pocitu hladu nebo chuti jsem vždy vytáhl okurku, nebo zelenou papriku popřípadě Golden vegetable – vývar. Tělo se naučilo jíst pravidelně a menší porce než předtím. Nyní se cítím skvěle a pokračuji dále ke svému cíli tj. pokořit 90 kg. Za pomoci snídaně (kaše nebo smoothie) a svačiny (tyčinka) od Cambridge Weight Plan to jde pozvolně samo! A to mě baví!!!

Díky Sofie!!!!

 

Běla, 64 let

6. 12. 2018

Odjakživa jsem měla vztah k pohybu. Ráda jsem tancovala, chodili jsme do tanečních, na VŠ jsem dokonce vedla hodiny džezgymnastiky, jak se tenkrát říkalo cvičení pro ženy s hudbou, a měla jsem cvičitelský průkaz. Přibližně od 36 let jsem vinou pracovního vytížení a péče o rodinu (ráda vařím i jím) začala plíživě přibírat na váze. Během let jsem se  při výšce  164 cm s několika vesměs jednostrannými dietními pokusy a váhovými výkyvy „vypracovala“ ze 62 kg  na 96,5 kg! Jo-jo efekt fungoval stoprocentně. Nakupovala jsem stále větší oblečení a různé haleny, které by skryly mé bohaté tvary. Později přibyly křečové žíly a problémy s koleny.

V létě 2018, v 63 a půl letech jsem se inspirovala příběhem svých sousedů, kteří pomocí stravovacího režimu CWP (Cambridge Weight Plan) a úpravě životního stylu zhubli každý o několik kilogramů a systém CWP si velmi chválili. Rozhodla jsem se to zkusit také, vzala si kontakt na zkušenou poradkyni, začala ji pravidelně navštěvovat a režim dodržovat.

Jídla, která jsem v rámci Cambridge Weight Plan jedla, byla pro mne zejména v počátcích velkým ulehčením, protože jsou chutná, přesně vyvážená, velice snadná a rychlá na přípravu a každá porce obsahuje veškeré potřebné živiny, od vitamínů přes minerály, ale i tuky, cukry a vlákninu.  K nim jsem doplňovala spousty syrové i dušené zeleniny a opravdu nijak nestrádala. Zhruba po dvou měsících jsem se začala vracet k běžnému vaření, jím dost masa, ryb, sýrů zeleniny a stále se mi dařilo a daří snižovat váhu. To mi na CWP nejvíc vyhovuje. Nadále navštěvuji svou poradkyni Sofii Vitoušovou a nechám si měřit veškeré parametry, je to pro mne motivace pokračovat v nastaveném životním stylu. Trochu pevné vůle to chtělo, ale motivace po prvních úbytcích váhy byla obrovská a hlavně žádný hlad, žádné chutě!

Vyzivovy program Cambridge Weight Plan promena pani Bely CWP Dieta Hubnuti   Vyzivovy program Cambridge Weight Plan promena pani Bely CWP Dieta Hubnuti

Hodně známých i někteří členové rodiny mne původně odrazovali, že to nevydržím, že si poškodím zdraví…atd. Opak je pravdou! Mé biochemické parametry se upravily do normy, získala jsem daleko více energie, pustila se i při práci do dalších koníčků a pravidelného pohybu a prozatím shodila 24 kg.  Chtěla bych se dostat na váhu, kterou jsem zamlada mívala, ale i se současným stavem jsem více než spokojená. Už se nevyhýbám zrcadlu, oblékám to, co už jsem dávno nemohla. Lidé mne nepoznávají :-), ale vesměs chválí. A já se cítím výborně!

Systém CWP mohu každému, kdo má chuť či potřebu upravit svou váhu a změnit nenásilně svůj životní styl, jen doporučit.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.