popup
zpět na výpis poradců


20201126
Mgr. Spěváková Helena

Mgr. Spěváková Helena

České Budějovice, Poliklinika Vltava, 2. patro, Fr. Ondříčka 2

+420 733 711 181

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Důvodem k tomu, abych zkusila program Cambridge Weight Plan, byla informace, že se jedná o výživový program s 30-ti letou historií, tudíž je to léty prověřený, vyzkoušený a bezpečný program. Z tohoto plánu jsem jednoduše nadšená. Protože můj BMI index je v normě, chtěla jsem jen vyzkoušet očistnou kúru a získat novou energii po náročné zimě. Překvapila mě nejen efektivita, ale také samotný průběh programu. Už po prvním týdnu se dostavily výsledky, začala jsem se cítit skvěle a zlepšila se mi nálada.

 

Velkou výhodu vidím ve snadné přípravě jednotlivých pokrmů. Vždy, když jsem v minulosti držela odlehčovací dietu (a nebylo jich málo), nosila jsem si do práce krabičky s dušenou zeleninou, kousky ovoce atd. a každý den jsem si lámala hlavu nad tím, co budu dnes jíst, co si uvařím, zda mám potřebné čerstvé ingredience. Tento redukční program je pro mě v tomto ohledu velkou úlevou. Stačí si jen vybrat, na co mám chuť a strčit si sáček do kabelky. Myslím, že škála jídel je dostatečně pestrá a může si z ní vybrat každý.

 

Co hodnotím také velmi pozitivně je individuální přístup ke klientům. Výživový plán může být každému ušit doslova na míru. Mojí hlavní motivací stát se poradcem je fakt, že se o zdravý životní styl zajímám téměř celý svůj život. Jsem přesvědčena, že správná životospráva se odráží ve všech oblastech našeho života. Ovlivňuje nejen to, jak vypadáme, ale především to, jak se ve vlastní kůži cítíme.

 

V nemalé míře to také ovlivňuje naše vztahy s okolím. Člověk, který není spokojený se sebou samým, má často problémy i v osobním životě. Sama jsem vyzkoušela řadu diet, ale bohužel jsem byla často zklamána výsledky, drastickým průběhem nebo obávaným jo-jo efektem. Program Cambridge Weight Plan mě nadchl i ve všech těchto bodech, a proto jsem se rozhodla ho zprostředkovávat a propagovat na odborné bázi dalším lidem, kterým bych ráda pomohla se změnou jejich životního stylu.

 

 

Fotogalerie

Žaneta Pešková, -18 kg

31. 1. 2019

Když jsem viděla výsledky svého muže, rozhodla jsem se jít do programu Cambridge Weight Plan taky. Začátek byl těžký, ale zvládla jsem to. Včera jsem úspěšně ukončila Krok 5. Splnila jsem si sen být o 18 kilo lehčí a cítím se skvěle. Touto cestou bych chtěla poděkovat svojí skvělé poradkyni Heleně Spěvákové.

Promena klientky pomoci programu Cambridge Weight Plan Cambridge Diet hubnuti centrum Helena Spevakova

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.