zpět na výpis poradců


20200711
Mgr. Königová Terezie

Mgr. Königová Terezie

Olomouc, 28. října 458/13

+420 724 879 754

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Můj příběh je trochu netradiční. V životě jsem netrpěla nadváhou, provozovala jsem různé sporty a nakonec jsem zakotvila u jógy, které se věnuji i jako instruktorka. Protože jóga není pouhé cvičení, ale styl života, zajímá mě všechno, co se zdravým životním stylem souvisí. Moje lekce jógy nenavštěvují jen štíhlí lidé, a tak někdy po cvičení řešíme i jejich postavu a způsoby, jak se dopracovat k co nejlepší postavě, ale i kondici. A právě na lekci jógy jsem se setkala se ženou, která vyprávěla, jak zhubla díky programu Cambridge Weight Plan.

Zaujalo mě to a se zájemem jsem si prohlédla stránky Cambridge Weight Plan. To jsem ještě netušila, že budu sama potřebovat mírně zredukovat váhu a po čase jsem se pustila do hubnutí. Jídla mi chutnala, nastartovala jsem úspěšně redukci a pak? Přišlo do toho očekávání prvního potomka… Program Cambridge jsem ovšem neopustila, místo sebe jsem přivedla maminku, která prošla všemi kroky a teď už jen novou váhu udržuje. A já? Budu pokračovat za pár měsíců….

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.