zpět na výpis poradců
20190513
20190607
20200920
Mgr. Dolenská Vladimíra

Mgr. Dolenská Vladimíra

Brno, Příkop 6, objekt IBC, 6. patro

+420 777 878 677

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Bude to už skoro deset let, kdy jsem začala mít zcela plíživým tempem problémy se svou váhou. Byla jsem velmi zaměstnaná, děti mi již odrostly a já se naplno ponořila do práce, která mě baví. A tak jsem si vlastně ani při nejrůznějších jednáních a schůzkách nevšimla, že stále něco zobám, že se stále méně hýbu, všude jezdím autem a na cvičení už nemám večer čas ani energii. A tak jsem se rozhodla, při jedné návštěvě kabinky mého oblíbeného butiku, že takto to už dál nejde. A bylo to z mé strany rozhodnutí skutečně pevné a odhodlané. Proto jsem vyhledala mou přítelkyní doporučené poradenské centrum Cambridge Weight Plan a během několika měsíců jsem prošla pro mne dokonalou proměnou. Sama jsem byla mile překvapená a šťastná z toho, jak snadno se mi podařilo vrátit na mou původní váhu a pak už si jít vyzkoušet a bez obav pořídit slušivý model.

Do mého života se vrátil také pohyb, protože koncept Cambridge Weight Plan není jen o prvoplánové redukci hmotnosti, ale je to především o změně životního stylu. A protože vím, že žen s podobným příběhem je řada, rozhodla jsem se otevřít své vlastní poradenské centrum v objektu brněnského IBC, na Poříčí 6, v 6. patře, kde jsme našim klientům a klientkám k dispozici po dohodě skutečně NON-STOP. V našem plně vybaveném a klimatizovaném poradenském centru CWP klientům nabízíme maximální péči a není pro nás problém zajistit konzultace v jakoukoli denní i noční hodinu. Jsme tu jen pro Vás, protože z vlastní zkušenosti víme, že zaměstnaný člověk má na sebe čas pouze až po své vlastní práci a zajištění těch nejdůležitějších povinností.

 

Těším se na Vás!

Mgr. Vladimíra Dolenská

certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan

 

Naši certifikovaní poradci jsou pro Vaše potřeby k dispozici po dohodě sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. S programem Cambridge Weight Plan, garantujeme změnu Vašeho životního stylu i kondice. Nikdy není pozdě začít – a s námi na to nebudete nikdy sami!

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.