zpět na výpis poradců
20190219
20190331
20190724
McGlynn Kateřina

McGlynn Kateřina

Praha 1, Na Poříčí 12 - Centrum YMCA

+420 725 889 440

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaci

Jmenuji se Kateřina McGlynn a s programem Cambridge Weight Plan jsem se seznámila před 5 lety, kdy moje maminka prošla úspěšně program Cambridge Weight Plan a zhubla 18 kg. V té době jsem byla rok po porodu a také jsem toužila přebytečná kila shodit. Navštívila jsem tedy poradnu v YMCA v Praze a dala se do redukce tělesné hmotnosti.

Mojí motivací pro práci s Cambridge Weight Plan je důvěra v produkty a funkčnost redukčního programu. Jako fitness trenér se snažím lidem pomoci se snížením váhy cvičením a cítím, že program Cambridge Weight Plan mi pomáhá jejich výsledky/sny dosáhnout efektivněji. Věřím, že každá žena i muž si zaslouží cítit se dobře ve svém těle. Když se budou cítit lépe ve svém těle, budou šťastnější i ve svém životě. Věřím, že s tímto programem, který zajišťuje přísun všech makro a mikro nutrientů  (včetně vitamínů, stopových a minerálních látek) má každý velkou šanci dosáhnout své ideální váhy/postavy, a to kvůli nenáročnosti přípravy pokrmů a klientské podpoře.

Sama jsem si programem prošla a vím, že ze začátku je to boj, ale se správnou podporou a motivací se to krásně zvládne. Pokud chcete změnit svůj životní styl,  předejít civilizační chorobě jako je nadváha a začít se trošku hýbat, tak už dál nečekejte. Zavolejte, a dáme se společně do toho 🙂

Budu tu pro vás pokud chcete zhubnout 3 kg nebo 30 kg. Těším se.

Spolupracujeme