zpět na výpis poradců
20191031
20200331
20200409
McGlynn Kateřina

McGlynn Kateřina

Praha 1, Na Poříčí 12 - Centrum YMCA

+420 725 889 440

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Kateřina McGlynn a s programem Cambridge Weight Plan jsem se seznámila před 5 lety, kdy moje maminka prošla úspěšně program Cambridge Weight Plan a zhubla 18 kg. V té době jsem byla rok po porodu a také jsem toužila přebytečná kila shodit. Navštívila jsem tedy poradnu v YMCA v Praze a dala se do redukce tělesné hmotnosti.

Mojí motivací pro práci s Cambridge Weight Plan je důvěra v produkty a funkčnost redukčního programu. Jako fitness trenér se snažím lidem pomoci se snížením váhy cvičením a cítím, že program Cambridge Weight Plan mi pomáhá jejich výsledky/sny dosáhnout efektivněji. Věřím, že každá žena i muž si zaslouží cítit se dobře ve svém těle. Když se budou cítit lépe ve svém těle, budou šťastnější i ve svém životě. Věřím, že s tímto programem, který zajišťuje přísun všech makro a mikro nutrientů  (včetně vitamínů, stopových a minerálních látek) má každý velkou šanci dosáhnout své ideální váhy/postavy, a to kvůli nenáročnosti přípravy pokrmů a klientské podpoře.

Sama jsem si programem prošla a vím, že ze začátku je to boj, ale se správnou podporou a motivací se to krásně zvládne. Pokud chcete změnit svůj životní styl,  předejít civilizační chorobě jako je nadváha a začít se trošku hýbat, tak už dál nečekejte. Zavolejte, a dáme se společně do toho 🙂

Budu tu pro vás pokud chcete zhubnout 3 kg nebo 30 kg. Těším se.

Iva Kuchařová

8. 10. 2019

Vážená a milá paní Kateřino,

včera jsem po čtyřech měsících ukončila program CWP, jehož součástí byla pravidelná návštěva v poradně a Vaše podpora při hubnutí a při změně stravovacích návyků. O Vašem programu jsem se dozvěděla od kamarádky, která program CWP úspěšně absolvovala. Vůbec jsem neváhala a dala se do programu a hubnutí taky. Kromě motivačního vážení a profesionální podpory si vážím Vašeho milého a přátelského přístupu a ,,holčičího“ popovídání.  Jsem velmi ráda za možnost ověření si hmotnosti ve Vaší poradně i po ukončení programu. Moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů aspoň tak, jak jsem já.

S velkým díkem Iva Kuchařová

Jana Kochová , – 20 kg

29. 8. 2019

Program Cambridge Weight Plan skvěle funguje a jsem se vším velice spokojená. V průběhu programu jsem zhubla 20 kg. Pod vedením Kateřiny McGlynn šla hmotnost a tuky dolů samy. Doporučuji všem, kteří bojují s přebytečnými kily. Moc vám Kateřino, děkuji.

Cambridge Weight Plan

Danuše Hubáčková, – 25 kg

29. 8. 2019

Redukční program Cambridge všem vřele doporučuji. V průběhu programu jsem zhubla 25 kg a jsem naprosto spokojená a cítím se skvěle. Poradkyně Kateřina McGlynn mi byla vždy ve všem nápomocná a dodala mi odvahu a sílu vše dotáhnout do konce.

Cambridge Weight Plan

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.