popup
zpět na výpis poradců
20201006
20201023
20201130
Luskačová Jaroslava

Luskačová Jaroslava

Hustopeče, Bratislavská 26

+420 603 907 693

Na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Jarka Luskačová, je mi 46let.

Nikdy jsem nebyla hubená, už od dětství jsem bojovala s nadváhou. Díky sedavému zaměstnání se po čtyřicítce ozvaly zdravotní problémy. Rozhodla jsem se váhu snížit. Rok jsem se „trápila“  a nakonec se mi podařilo shodit 20kg.

Nedávno se mi naskytla příležitost, stát se poradkyní programu Cambridge Weight Plan. Rozhodla jsem se tedy, že samotný program vyzkouším.

A úžasné, za krátký čas 3kg dole.

Pouhých 14dnů mi stačilo k tomu, abych poznala, že nadbytečných kil se dá zbavit mnohem snadněji. Návštěva poradny se pro mě stala radostí, protože hned po prvním týdnu jsem viděla, jak jdou kila dolů. Poradkyně Janka Gabryšová se pro mě stala, mohu-li tak říct, kamarádkou, která mi dokázala vždy poradit a podpořit. Bavilo mě připravovat si produkty, které mě od prvopočátku nadchly, protože jsem si mohla vybrat z více produktů a mnoha chutí. Změnila jsem celkový pohled na stravovací a pohybové návyky a začala jsem opravdu žít. Mým koníčkem se stalo oblékání a pečování sama o sebe.

Díky tomu, že jsem si programem CWP sama prošla, vím, jak celý proces probíhá a velmi ráda Vám pomohu nadbytečná kila shodit a ukáži Vám nový styl života.

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 130

Všem klientům chceme nabízet jen to nejlepší a proto je v našem hlavním Cambridge Weight Plan špičkový analyzátor InBody 130.

Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 130. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy nez bot a ponožek).
Přístroj dokže provést analýzu všem od dětí po dospelého člověk vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Libor Chocholatý Fotka Po - Libor Chocholatý
-37kg

Libor Chocholatý

25 let
Číst

Tereza Vašková

15. 5. 2020

Náš příběh začíná 17.6.1998 ……… Porodním sálem zaznělo „Maminko máte holčičku, 3 100 g a 50 cm“

„Jak pak se holčička bude jmenovat?“

„Bude to Terezka“

Od mala jsem byla vždy takové to boubelaté dítě a každý mi říkal, že z toho vyrostu. Jenže jak šel čas, tak kde nic, tu nic. Stále jsem z toho nějak nevyrůstala. Naštěstí jsem jako malá byla pořád venku, a tak se moje váha tak nějak držela. Nevypadala jsem sice jak úplná koule, ale jak jsem dospívala, začalo mě to trápit čím dál tím víc. Chtěla jsem vypadat jak moje kamarádky a vždy jsem jim záviděla, že můžou sníst cokoliv a pořád vypadají stejně. Já se na sladké jen podívala, a už jsem měla kilo nahoře. Nejhorší na tom bylo, že já opravdu všechno sladké milovala. Ať už vanilkové oplátky, trubičky, bílou čokoládu, tvarohové buchty……Sladké byla a pořád popravdě je moje neřest …Hlavně tvarohové buchty.

První bod zlomu nastal 30.11.2005 kdy jsem dostala o půlnoci ve spánku záchvat a byla mi diagnostikována spánková epilepsie s tím, že si lékaři nebyli jistí, jestli nemám na mozku nádor, ten byl naštěstí po nespočtu vyšetřeních vyloučen a rodičům bylo řečeno že mam pouze na levé straně mozku ložisko…. Následující rok života jsem žila stylem týden doma týden v nemocnici a stále se opakující záchvaty. Nejhorší na tom bylo to že mi ošetřující lékaři pořád měnili prášky, co si tak matně pamatuji tak jedny mně nedokázali vůbec udržet, po druhých jsem nevnímala, u třetích mi bylo špatně a takhle bych mohla pokračovat dál. Ovšem to nejhorší ovšem přišlo, když jsem po delší době opět nastoupila do školy…. Myslím že mi do té doby nikdy nebylo hůř. Spolužáci se mi vysmívali za to, že jsem postižená a mé kamarádky se se mnou přestali ze dne na den bavit. Začala jsem se odklánět od svých vrstevníků a celkově jsem se uzavřela svému okolí. Nejhorší bylo učení, bohužel jsem po častých záchvatech a silných prášcích měla problém s učením a celkově se na něco soustředit. Nemluvě o tom, že se mi v této době o dost zvýšili chutě k jídlu.

Druhy bod zlomu nastal v období puberty, váha začala rapidně růst nahoru…… Nechápali jsme to. Jak? Je sice pravda že jsem nikdy neměla postavu modelky a ten špíček na bříšku tam vždy byl ale v životě mi váha nešla nahoru až tak extrémně. Jedno vyšetření následovalo druhé, a tak to šlo dál. Dokud mě začátkem roku 2012 moje paní doktorka neposlala na vyšetření na gynekologii …. Podle ni šlo o hormonální problém spojený s menstruaci, kterou jsem ve svých 14 letech stále neměla. Bohužel se zjistilo to, že nemám na svůj věk dostatečně vyvinuté vaječníky. Jedny prášky střídali druhé, a místo toho, aby paní doktorka něco udělala pro to, aby jsem se uzdravila, tak mě dál cpala hormonální antikoncepcí. Tak to šlo dál dokud jsem se jednoho dne nezeptala, jestli to tak bude napořád, jestli budu muset brát furt prášky nebo jestli dostanu menstruaci někdy sama, aniž by byla uměle vyvolaná. Načeš mi paní doktorka zamračeně odpověděla, že mám dál brát prášky a být ráda že tu menstruaci vůbec mám.

No řekneme že po téhle a pár dalších zkušenostech jsem se rozhodla že bude nejlepší se u paní doktorky neukázat. Dala jsem na radu rodiny a společně s mamkou jsem zašla k místnímu gynekologovy ke kterému mamka dříve chodila…… No řekněme že ten den jsem tam byla poprvé a taky naposledy. Ono přeci jen není normální, aby doktor řekl 16leté dívce, že si za zdravotní problémy může sama a kdybych byla hubená tak bych menstruaci měla. Načež mi bylo řečeno že mám jíst jen jablka a zhubnu. No do třetice všeho dobrého jsem si naštěstí našla už normálního pana doktora.

Měsíc před 18 narozeninami mi zemřel náhle můj dědeček který mě vychovával a kterého jsem nadevše milovala. V té době se můj zdravotní, a hlavně psychicky stav natolik zhoršil že mi paní doktorka na neurologii napsala žádanku na vyšetření u psychologa. Podle slov mé ošetřující lékařky by mi mělo sezení pomoct. Kec!!! Po sezení jsem na tom byla po psychické straně hůř a hůř. Nejedla jsem, špatně se mi spalo a celkově sem na nic neměla náladu. Během dvou měsíců jsem šla s váhou o víc jak 10 kg dolů (které jsem později samozřejmě přibrala). Postupem času jsem začala zase jíst a zjistila že mi jídlo pomáhá zahnat mé trápení, a tak jsem opět přestala řešit svou váhu a bylo mi fajn. Co na tom že mám 96 kg hlavně že se mam přeci dobře no ne? Tohle jsem si říkala každý den až do mích 21 roků.

Byl krásný letní den, venku hezky svítilo slunce a já společně se svojí maminkou jela na návštěvu k tetě do Pavlovic. U tety doma to probíhalo jako vždy, káva, dlouhé diskuse o čemkoliv a smích. A já? Já seděla a sem tam se připojila ke konverzaci, anebo byla na telefonu. Takhle to bylo skoro pořád když jsme tu byli na návštěvě. Ne že by tomu bylo někde jinde jinak, já prostě neměla potřebu se projevovat…… ještě nějakou tu chvíli jsme seděli, dokud do kuchyně nevletěla moje mladší sestřenka s tím, jestli nezajdeme k tetě Janě na zmrzlinu. Jelikož bylo opravdu horko tak jsme s návrhem nadšeně souhlasili a šlo se směr cukrárna.

První překvapení nastalo hned když jsem vešla do prodejny za pultem stála pro mě neznáma HUBENÁ paní s milým úsměvem. To že je ta hubená paní teta Jana z cukrárny jsem zjistila o chvíli později když se začala bavit s mamkou a tetou. Po mém nekonečném šoku jsem se jí zeptala, kolik zhubla a jakou dietu držela. A v ten den jsem se poprvé dozvěděla o Cambridge Weight Plan.

Uběhli dva měsíce během kterých, jsem stále přemýšlela nad CWP programem, díky kterému teta tolik zhubla…… Zrovna jsme šli s mojí maminkou po ulici, když z ničeho nic jsem si něco všimla. Vedle vchodu do drogérie teta byli bílé dveře, vedle kterých byli cedulky s různými službami jako je kosmetika, kadeřnictví atd ale jedna cedulka jasně mezi všemi vynikala, byla to cedule poradenského centra CWP. Par dní jsem nad nově objevenou novinkou přemýšlela, dokud jsem jednoho krásného dne nevzala notebook a najela na stránky CWP a začala konat.

Byla jsem nervózní, když jsem zaklepala na dveře s nápisem Cambridge Weight Plan. Otevřela mi velmi sympatická, usměvavá a příjemná paní Martina Marková. Po představování, mluveni a dalších věcech nastala věc které jsem se od začátku bála nejvíce, vážení. O to horší to bylo, když jsem zjistila svoji aktuální váhu. Při výšce 166 cm jsem měla skoro 105 kg. V tu chvíli jsem se rozhodla že do CWP jdu a zhubnu. O to hezčí to bylo, když jsme o první kontrolu došla na vážení a váha ukázala číslo 101 kg a ne 104,5 kg. Byla jsem šťastná a už jen díky tomu se koktejly pily o dost lépe. Další týden ukazovala váha opět nižší číslo ale s jedním hlavním rozdílem, čísla byla pouze dvě a ne tři. Takhle to bylo dál dokud nedošli Vánoce a já byla o 18 kg lehčí a šťastnější. Na štědrý den jsem si společně s rodinou dopřála bramborový salát s kuřecím řízkem, nějaké cukrový a chlebíček, vše bylo v pořádku, dokud se druhý den nedostavilo mé svědomí a já nezačala panikařit, že jsem zničila dva měsíce snahy. Během pár dnu jsem se uklidnila a poctivě dodržovala CWP. Lednová kontrola proběhla v klidu a já s úsměvem ten sami měsíc vykládala Marti, že jsem poprvé v životě vzala odvahu a zašla na diskotéku. Já?! Osoba, pro kterou bylo něco jako diskotéka úplně tabu.

Nyní jsem na redukčním plánu přes 6 měsíců a stále pokračuji. Už se nebojím obléknout šaty, mají na mě oblečení v obchodě. Estetická změna je příjemná. Ale co pozoruji nejvíce je změna ve smýšlení. Moje vůle jít za mnou vytyčeným cílem je silnější než kdy dřív, mám zdravý vztah k jídlu.  Teď věřím. Věřím, že když budu chtít, stačí najít cestu a kráčet po ní, bez ohledu, jak těžké to někdy bude. Vyplatí se to. Velké věci se tvoří po malých krůčcích a ten můj první krok na nové cestě vedl do CWP.

Terka Vašková

Cambridge

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.