popup
zpět na výpis poradců


20201126
Loučková Renata

Loučková Renata

Ostrava, Spojů 835/2

+420 602 527 141

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Můj příběh začal v roce 2012. Ocitla jsem se v náročném období, které mi přidalo stres, starosti a s nimi i nadbytečná kila. Přestože jsem byla vždy zvyklá sportovat, jíst a žít zdravě, najednou to nefungovalo. Potřebovala jsem nový impuls, pročistit si tělo i hlavu a shodit nadbytečná kila.

Shodou okolností se v té době výživovému poradenství věnovali má neteř Hana s manželem Miroslavem Sadílkem. Začala jsem se o program Cambridge Weight Plan (CWP) blíže zajímat. Nechala jsem si důkladně vysvětlit, jak celý program funguje, a díky jejich podpoře jsem se rozhodla jej absolvovat.

První týden byly mé pocity smíšené. Cítila jsem úbytek energie, ale ta se po pár dnech vrátila a já byla nadšená. Všechny produkty CWP mi chutnaly, váha šla postupně dolů a já se zase cítila skvěle.

Poté jsem se rozhodla stát se certifikovanou poradkyní a předávat své zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan všem, kdo chtějí (znovu)nalézt svou rovnováhu, shodit nadbytečná kila a změnit životní styl.

 

Certifikace

2013 – Certifikovaný poradce CWP, Ostrava

2018 – absolvování akreditovaného kurzu MŠMT Poradce pro výživu, Ostrava

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.