popup
zpět na výpis poradců


20201130
Lišková Kateřina

Lišková Kateřina

Vyškov, Jana Šoupala 1

+420 777 008 233

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dobrý den,

s programem Cambridge Weight Plan jsem se setkala před několika lety na doporučení. Se svoji váhou jsem zápasila řadu let a nikdy se mě nedařilo zhubnout a stabilně udržet svoji váhu. Bylo to jako na kolotoči …. nahoru / dolů. Rozhodla jsem se vyzkoušet CWP a musím říct, že v tu chvíli se mi začal měnit život. Zjistila jsem, že hubnout není jen o hladovění, naopak…pořád jsem něco jedla, každé tři hodiny další porce a i přesto lezla váha dolů. Během několika měsíců jsem se propracovala k „vysněné“ váze a během toho jsem pochopila a naučila se stravovat tak, aby moje tělo nemělo potřebu JOJO efektu. Váhu si držím, umím i zhřešit, žijeme přeci jen jednou, ale už k tomu přistupuji úplně jinak než bylo před léty 🙂

Na to konto mě začala výživa, stravování a vše kolem natolik bavit, že jsem se s chutí chtěla stát výživovým poradcem a svoje poznatky a rady posouvat dál… a Cambridge Weight Plan mi to umožnilo. Absolvovala jsem kurzy, školení, meetingy, prošla jsem vším, co by mi mohlo dát více rad a zkušeností do života i práce a strašně mě to baví !! Pracuji jako výživová poradkyně CWP v Jihlavě a ve Vyškově.

Těším se na setkání, Katka

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Radek Máj Fotka Po - Radek Máj
-55kg

Radek Máj

52 let
Číst

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.