zpět na výpis poradců
20190219
20190331
20190524
Linhová Tereza

Linhová Tereza

Praha 1, Na Poříčí 12 - Centrum YMCA

+420 721 444 448

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaci

Už jako malá jsem byla pořádný číslo, stále jsem někde lítala, jezdila na čem se dalo, lezla s kamarádkou po střechách, visela hlavou dolů ze stromu…tak mě rodiče raději poslali na zájmové kroužky, vybít energii a nepřizabít se, to byl asi hlavní důvod. Zamilovala jsem si tancování, takže další moje cesta byla jasná (dost teda i z důvodu, že nejsem zrovna studijní typ) a to byla taneční konzervatoř. Na škole jsem se hodně často setkávala s případy hladovění a poruch příjmu potravy, to byl asi hlavní impuls, proč jsem se začala o stravu a pohyb zajímat intenzivně. Můj zájem stále rostl a já věděla, že tohle je směr, kterým se chci ubírat.

Nyní dělám to, co mě naplňuje, jmenuji se Tereza Linhová a jsem fitness trenér a výživový poradce programu Cambridge Weight Plan.

Ke zdravému a fit tělu je třeba se projíst a dbát na dostatek pohybu, ale jakákoliv zásadní změna je velký nápor na psychiku. Chce to plán, který bude fungovat, to ale vyžaduje dostatek vědomostí, velkou dávku podpory a motivace … tohle všechno Vám budu předávat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Společně vše zvládneme 🙂  Těším se na osobní setkání a spolupráci s Vámi 😉

 

Spolupracujeme