popup
zpět na výpis poradců


20201130
Vlková Linda

Vlková Linda

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Mělnická 27/2, 250 01

+420 774 810 567

Na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Linda Vlková a stát se poradcem jsem se rozhodla na základě mých velmi dobrých zkušeností s programem Cambridge Weight Plan. Chtěla bych tímto pomoci dalším lidem, kteří se sebou chtějí něco udělat.

Hubená jsem nikdy nebyla, ale od dětství jsem hodně profesionálně sportovala. S nástupem do zaměstnání čas na sport ubýval a já začala nabírat na váze. Kritický bod byl pro mne po narození dcery, kdy jsem během jednoho roku nabrala 10 kg, váha dolů nešla a už jsem byla nešťastná. Mé hubnutí začalo v březnu roku 2018, kdy se má váha vyšplhala na 97 kg. Sama sobě jsem se už nelíbila, oblečení mi bylo malé, byla jsem stále unavená a dostavily se i zdravotní problémy. Chtěli bychom s manželem druhé dítě a na doporučení mé lékařky bylo nutné nejdříve snížit mojí hmotnost. Nevěděla jsem ale jak začít, co dělám špatně a i přes to, že jsem cvičila, váha dolů nešla.

Díky své kamarádce jsem se dostala ke své poradkyni. Během 3 měsíců se mi podařilo zhubnout 15 kg a rozhodně s touto cifrou nekončím a i já mám stále svůj cíl před sebou. Nyní mám mnohem více energie, zlepšila se mi pleť, nejsem stále unavená a cítím se skvěle nejen po fyzické, ale i po psychické stránce.

Na základě mojí vlastní zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan a tím, že jsem si prošla intenzivně každým krokem programu, velmi dobře vím, co cítí klient, čemu odolává a s čím bojuje. Chci ukázat cestu k lepším stravovacím návykům, vytvořit kladný vztah k pohybu a zlepšit Váš zdravotní stav.

Pokud stále hledáte pomoc a nevíte si rady jak se stravovat a jak zredukovat hmotnost, navštivte mou poradnu v Brandýse nad Labem, ráda pomohu. Společně to zvládneme! 😊

K dispozici jsem Vám kdykoliv po telefonické domluvě

S přáním krásného dne

Vlková Linda

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.