popup
zpět na výpis poradců


20201205
Levorová Kamila

Levorová Kamila

Klatovy 339 01, Nádražní 89

+420 607 832 509

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Nikdy jsem nebyla  hubená. Spíš taková ta typicky oplácaná holka, ale pořád v normě.  Pak přišel úraz zad, nulový pohyb, nicnedělání a já jsem se „vyžrala“ do větších rozměrů. Zkusila jsem x diet než jsem konečně objevila program Cambridge Weight Plan. Nejlepší program na světě, který je výborně promyšlený a HLAVNĚ funguje!  Vidět výsledek už po prvním týdnu je neskutečně motivující a máte chuť pokračovat dál.

Najednou se cítíte úžasně, můžete si koupit o číslo nebo o dvě menší kalhoty. Hrdě se vystavujete v plavkách. Místo černé barvy, která všechno schová, začnete nosit i výraznější oblečení. Máte lepší náladu, nefuníte do schodů…..s důvody proč začít s programem Cambridge Weight Plan (CWP) bych mohla pokračovat do nekonečna.

Nyní jsem rok po porodu a znovu jsem na CWP najela, protože jsem se vlastní vinou zase trochu zvětšila (svádět to na poporodní kila už nezabírá).

Moc ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a pomůžu vám dosáhnout vaší vysněné postavy.  Ať je váš cíl jakýkoliv, společně to určitě zvládneme.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.