popup
zpět na výpis poradců


20201203
Langnerová Romana

Langnerová Romana

Vrchlabí, Zámecká 1456

+420 602 140 627

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Byla jsem odjakživa věčný dietář, člověk, který neustále bojuje s váhou a velmi mě to trápilo. Různými metodami jsem vždy hodně kil shodila, ale pak zase také záhy nabrala. Vyzkoušela jsem snad všechno a hubnutí mě vždy stálo hodně sil, pevná vůle mě nikdy nechyběla, ale problém byl vždy v udržení váhy.

Na jaře loňského roku jsem se dozvěděla o programu Cambride Weight Plan, přes mého syna, jehož kolegyně z práce měla výborné zkušenosti a výsledky s programem, díky Denise, na kterou mi dala kontakt. Řekla jsem si, že je to má poslední šance. Byla jsem okamžitě rozhodnutá, že do toho jdu. Ale bohužel doma jsem nenašla ze začátku pochopení, hlavně kvůli finančnímu aspektu a vzhledem k mým minulým neúspěšným pokusům.

Až v srpnu, když jsme se vrátili z dovolené z Chorvatska a já byla už ze své váhy a vizáže fakt zoufalá, se mi podařilo manžela přesvědčit. Hned jsem kontaktovala Denisu a 8. 8. 2018 jsem nastoupila do programu. Moje původní vize byla 20 kg, dnes zhruba po půl roce mám dole 32 kg a je ze mě úplně jiný člověk. Stouplo mi sebevědomí a jsem šťastná. Vždy jsem ráda bruslila, lyžovala, chodila na běžky a dělala všechny možné sporty, ale ta váha mě pak už limitovala, bolelo mě koleno atd. Dnes zase dělám všechno, co mě vždy bavilo, s lehkostí a přehledem a jsem plná energie.

Program Cambridge Weight Plan mě naprosto nadchl. Poprvé jsem neměla hlad, šlo to lehce, netrpěla jsem psychicky jako při předchozích redukcích a navíc mi to chutnalo. Nemusela jsem si nic moc chystat, takže pro mě vzhledem k mé pracovní vytíženosti naprostá spokojenost. Postupem času a hlavně v návaznosti na mé úspěchy,zkušenosti a neustálé dotazy, jak jsem to udělala atd., mě napadlo, že bych se programu sama chtěla věnovat a pomáhat lidem, kteří jsou z nadváhy tak nešťastní jako jsem byla já a s nimiž se denně potkávám v práci a řeším jejich zdravotní  problémy a jiné, neboť pracuji jako farmaceutický asistent v lékárně.

To mě dovedlo k tomu stát se poradcem Cambridge Weight Plan.

Necítíte se dobře? Jste na sebe naštvaní? Neváhejte a obraťte se na mě. Provedu Vás celým programem, pomůžu vám  nejen zhubnout, ale váhu si i udržet a získat znovu Vaše ztracené sebevědomí.

Společně to zvládneme! Pojďte do toho!

Těším se na Vás.

Vaše Romana

 

Cambridge

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.