popup
zpět na výpis poradců


20201204
Kyselá Martina

Kyselá Martina

Uherský Brod, Stolařská 2338

+420 724 270 794

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dobrý den, jmenuji se Martina Kyselá a s výživovým plánem Cambridge Weight Plan jsem se poprvé setkala u své kosmetičky.  Jsou to víc jak 4 roky nazpět, když mi vyprávěla s nadšením o své nové dietě, ale nechávalo mne to klidnou, i když jsem potřebovala shodit hodně kilo ze své obezity.  Jenže když jsem viděla, jak pohodově shazuje, vrtalo mi to hlavou.

A jak šel čas, tak se mne na program Cambridge Weight Plan ptalo více lidí v mé práci. Pracuji s přístrojem Bicom-Optima. Bicom je speciální testovací a systematický postup odstranění zátěží (např. potravinové alergeny, intolerance, napadení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity, různé zdravotní obtíže….atd.). Předností je celostní přístup a vysoká úspěšnost, zjišťování příčin a ne pouze příznaků a odstranění zátěží na biofyzikální úrovni.

A jelikož nerada mluvím o něčem co neznám, tak jsme se rozhodla program Cambridge Weight Plan vyzkoušet.  Miluju jídlo a jsem mlsná. Nedovedla jsem si představit žádné omezení. A i když mám hodně pohybu, protože ve volném čase trénuji děti v rychlostní kanoistice, tak jsem trpěla svou velkou obezitou.

Program CWP jsem držela před 4 lety a zredukovala jsem váhu o 40 kilo!  A váhu si držím dodnes. Bylo to velmi jednoduché. Cítila jsem obrovskou svobodu v tom, že nemusím přemýšlet co koupím, v jakém obchodě, kolik toho koupím a kdy si to všechno ukuchtím. Prostě jsem měla individuálně sestavený program Cambridge Weight Plan na každý den a nemusela jsem o ničem přemýšlet! A chutnal mi! Neměla jsem hlad ani mne nehonila mlsná. A cítila jsem se skvěle! Nejde slovy popsat úlevu, kterou cítím a pocit lehkosti v pohybu po shození přebytečných kil!

Nyní program doporučuji svým klientům s nadváhou v mé Bicom praxi s čistým svědomím toho, že jim snížení jejich hmotnosti pomůže i v řešení jejich zdravotního stavu. Myslím si, že neexistuje jednodušší a účinnější způsob snižování nadváhy pro lidi závislé na jídle, než změnit svůj životní styl!

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.