zpět na výpis poradců
20190830
20191231
20200921
Kohout Martin

Kohout Martin

Mladá Boleslav, Třída T. G. Masaryka 1078

+420 602 118 006

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Martin Kohout a s nadváhou jsem nikdy neměl problém.

V tomto se asi budu lišit od většiny mých kolegů poradců. V čem se lišit nebudeme je přístup a snaha našim klientům pomoci dosáhnout vysněné hmotnosti. Za velmi důležité považuji motivaci k nastartování a udržení nových stravovacích a pohybových návyků.

Jako celoživotní sportovec dobře vím, co je potřeba dělat, aby měl člověk správný výdej energie. Před Cambridge jsem však nevěděl, jak to udělat, abych měl také správný příjem energie. V minulosti jsem se o to opravdu nezajímal. Dovedla mě k tomu až moje kamarádka Renata Ticháčková. Od ní jsem se učil, zkoumal a zjišťoval, že i strava má nemalý vliv na (nejen) sportovní výkon. Zakomponoval jsem ozdravení jídelníčku do své rodiny, začal se více věnovat stravě mých dětí…

S programem Cambridge Weight Plan jsem byl seznámen  a  vyzkoušel jsem si ho. V jeho průběhu jsem si teprve uvědomil, jak těžké to mají lidi s nadváhou. Uvědomil jsem si, jak je nesnadné výrazněji zhubnout. Nicméně jsem také pochopil o čem CWP je a že hubnutí může výrazně usnadnit. Pochopil jsem také, že se zde nejedná jen o nějakou instatní kaši ochucenou do sladka nebo slana, ale že jde o vyváženou komplexní potravinu se specifickými vlastnostmi a významným efektem při cestě za vysněným cílem.

Velmi brzy mi došlo, že by mě opravdu bavilo stát se poradcem, i když mými klienty už nebudou  převážně sportovci, tak jako doposud.

Lidé prochází v životě různými složitými etapami. Jestliže je tu ta možnost pomoci komukoliv změnit jeho život, jsem pro to neskutečně zapálen.

Kromě výživového poradenství v rámci program Cambridge Weight Plan i po něm můžu svým klientům nabídnout také druhou a neméně důležitou část změny životního stylu, a to je pomoc při sestavování vhodných pohybových aktivit, tak jak to dělám celý život!

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.