popup
zpět na výpis poradců


20201203
Kočí Alena

Kočí Alena

Praha 9, Čakovice, Cukrovarská 883/3

+420 777 101 669

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Moje životní krédo je : Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Toto krédo nás provází celým naším životem. Když totiž něco opravdu moc chceme, tak se do toho s obrovskou silou, vůlí a přesvědčením pustíme. A pokud vydržíme, tak k našemu cíli dojdeme.

Takto to bylo i s programem Cambridge Weight Plan. Poprvé jsem se s Cambridge Weight Plan setkala v roce 2007 a tehdy asi můj cíl nebyl dost pevný a k cíli jsem prostě nedošla. Druhé setkání bylo v roce 2015 a to už bylo to správné odhodlání a síla vůle zvítězit. Shodila jsem svých vytoužených 10 kg.

Nabuzená svým úspěchem jsem se rozhodla stát se poradkyní Cambridge Weight Plan , abych mohla své zkušenosti předávat i ostatním, abych je provedla celým programem, byla pro klienty podporou, když vůle slábne…

Od té doby jsem absolvovala několik kursů ohledně výživy : v roce 2016 základní distanční kurs od společnosti Mahra – Poradce pro výživu ,  v roce 2017 akreditační studium pod dohledem ministerstva školství – Poradce pro výživu.

A ještě jednu perličku pro vás mám , která nemá s výživou nic společného, ale velmi posílila mou odvahu a touhu zvítězit sama nad sebou –  Firewalking (přechod přes žhavé uhlí)

Takže pokud máte problém s kily navíc, ráda vás uvidím ve své poradně, poradna je vybavena profesionálním přístrojem IN BODY 270 ( tento přístroj vás rozebere na kousky… dozvíte se kolik máte vody v těle, kolik svalů…a hlavně kolik tedy máte toho tuku)

Těším se na vás

Váš dobrý anděl nejen pro vás.

Ála

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.