popup
zpět na výpis poradců


20201130
Kinštová Hana

Kinštová Hana

Tábor, 9.května 678

+420 773 623 358

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Celý svůj život bojuji se svou váhou, už jako děcko jsem byla pěkný „pučmelounek“, v pubertě jsem se snažila stále držet nějaké diety, po narození dětí jsem přidala i sport, ale stále to nebylo ono. Na přípravu jídla jsem bohužel díky podnikání a péči o mé tři skvělé děti nebyl čas, stále byly důležitější věci na práci.

Až jednoho dne mě má kamarádka z Brna přivedla ke Cambridge Weight Plan, a to jsem si řekla, že je už poslední možnost, jak nad svou váhou zvítězit. A to se povedlo!

Nic jsem  nemusela pro sebe dlouze připravovat, vše bylo „uvařeno“ za chviličku  a navíc mi s každým dalším pozřeným produktem zázračně ubyly centimetry a kilogramy! Byla jsem tak nadšená, poprvé za svůj  život jsem věděla co  jíst, cítila se skvěle a vypadala jako nikdy předtím! Má hmotnost  před začátkem programu CWP byla  99,7 kg  a  zhubla jsem až na 67 kg na velikost 34, ale s takovou váhou jsem nebyla schopna při své výšce 178 cm a svých pracovních a životních povinnostech vůbec fungovat! Vrátila jsem se o něco výš a to si stále již více jak 5 let udržuji, ale bohužel musím všem svým ovečkám stále zdůrazňovat, že  hubnutí s programem Cambridge Weight Plan je jen začátek, následuje nekonečná jízda, kterou sice můžeme občas přerušit, ale poté je třeba do toho svého rozjetého vlaku naskočit a jet zase tím svým stejným směrem !

 

Do života jsem kromě změny svého jídelníčku zařadila i pohyb a cítím se navzdory svému babičkovství stále velmi dobře.Program Cambridge Weight Plan  je mou velkou láskou a ve svých dvou poradnách v Táboře a v Jindřichově Hradci se setkávám se svými ovečkami, se kterými sdílím nejen jejich novou cestu, ale mnohdy i jejich životní osudy a jsem jim nablízku i po úspěšném zakončení našeho programu, protože mým heslem je „já sleduji vás i vy zase mě“!

Stravování a životní styl se stal mým velkým koníčkem, ve kterém se stále vzdělávám a snažím se s tím pomoci  svým stávajícím i novým klientům, které ve svých centrech vždy ráda uvidím. Mám pokaždé ohromnou radost  s každým dalším spokojeným klientem, na což teď už nejsem sama, ale rozhodla se mě v mé činnosti následovat i moje dcera Magdalena, za což jsem velmi ráda, neboť „ve dvou se to vždy lépe táhne“ a to platí i ve vztahu s mými klienty!

 

Certifikáty, vzdělávací akce a ocenění

Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan, Praha 2018

Relaxační techniky STOB, Praha 2018

Certifikát konference FOOD 21, Praha 2017

 

Ocenění od Cambridge Weight Plan

2015 SKOKAN ROKU

2016 HVĚZDNÝ PORADCE

 

Benefity pro Vás

– Diagnostika na špičkovém přístroji InBody 270 je nedílnou součástí  všech návštěv v poradně.

Vytištěný diagnostický výstup s výsledky měření je automatickou součástí každé vaší kontroly

ANALYZÁTOR INBODY 270

Všem klientům chci nabízet jen to nejlepší, a proto diagnostiku složení těla provádím profesionálním přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji lze přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

 

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

 

VÝSLEDKY ANALÝZY ZJISTÍME:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, kosterní svalovina, tuk i beztuková hmota, váha,
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Množství tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

 

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha

BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky až 100 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

Dále v našich 2 poradnách provádíme

Relaxační techniky ve vztahu s obezitou

Kraniosakrální terapie (samouzdravování těla)

Individuální hodiny jógy

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.