popup
zpět na výpis poradců
20201007
20201025
20201202
Petra Kačírková, Ph.D.

Kačírková Petra, Ph.D.

Brno, Příkop 6, objekt IBC, 6. patro

+420 607 855 500

Na základě telefonické domluvy.

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Celý život pracuji naplno a dělám všechno, co mohu, abych byla i dokonalou matkou. Zkrátka jako člověk ve znamení Panny miluji pořádek a dokonalost. A pak, jednoho hezkého dne při prohlížení fotek zjistím, že jsem při tom všem shonu, práci a povinnostech – úplně zapomněla sama na sebe. Nebo lépe řečeno, že jsem si přestala hlídat svůj jídelníček a pohyb jsem transformovala do pobíhání kolem dětí a úklidu domácnosti. Po třech dětech je jasné, že čas i gravitace udělají své, ale naštěstí jsem věděla, že existuje zaručená pomoc, ve formě konceptu Cambridge Weight Plan. A tak jsem navštívila svoji známou, certifikovanou poradkyni a dala se s chutí do toho. Během několika málo měsíců jsem díky Vlaďce zpět na své původní – dokonce svatební – váze, a to už spolu s manželem budeme skoro dvacet let. Je jasné, že věku člověk neuteče a musí se v každém věku umět srovnat i s tím, že jeho tělo začne fungovat jinak, ale vyváženost a komplexnost programu Cambridge Weight Plan je tady právě pro všechny životní etapy a je to účinný prostředek k tomu, aby se člověk skutečně cítil skvěle a byl fit.  Excelentní výsledek po absolvování všech 6 kroků programu CWP a především změnou životního stylu, mohu koncept Cambridge Weight Plan vřele doporučit všem, kteří při tom běžném a neustálém běhu dní najednou zapomněli sami na sebe. V našem plně vybaveném a klimatizovaném poradenském centru Cambridge Weight Plan v objektu brněnského IBC, na Poříčí 6, v 6. patře, nabízíme našim klientům i zájemcům o program CWP maximální péči a není pro nás problém zajistit konzultace v jakoukoli denní i noční hodinu, po předchozí dohodě jsme k dispozici skutečně NON-STOP.

 

S námi to zvládne každý, aneb jak říká jedno mé oblíbené přísloví „Per aspera ad astra“.

Petra Kačírková, Ph.D.

certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan

 

Naši certifikovaní poradci jsou pro Vaše potřeby k dispozici po dohodě sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. S programem Cambridge Weight Plan, garantujeme změnu Vašeho životního stylu i kondice. Nikdy není pozdě začít – a s námi na to nebudete nikdy sami!

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.