popup
zpět na výpis poradců
20190201
20200229
20201202
Jóbová Petra Bc.

Bc. Jóbová Petra

Praha 4, Michelská 18/12a

+420 720 075 700

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Většinu svého života jsem se zajímala o zdravý životní styl a věnovala se tématům jako preventivní medicína, sport i hubnutí, ale nikdy bych nevěřila že se jednou stanu poradkyní pro Cambridge Weight Plan. To, že jsem se nakonec rozhodla jí stát, bylo jedno z mých nejdůležitějších rozhodnutí v  životě.

Díky osobní zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan a hlavně díky svým klientům jsem pochopila, že pestrý jídelníček není ta „jediná“ správná cesta k redukci váhy jak jsem si po celá ta léta myslela. Mnoho lidí z mého okolí se předtím pokoušelo zredukovat váhu a ptali se mě, co bych jim poradila, a tak já jim radila…Někteří zredukovali svojí váhu úspěšně a někteří (ta většina) ani nezačali. Slyšela jsem od nich jenom…“počítat kalorie, to se mi nechce“, „musím jíst i ovoce a zeleninu?“, „mám hlad když se pořádně nenajím“ a tak dále. Poslouchala jsem to i od své mámy, lékařky, která dlouho nevěřila, co produkty Cambridge Weight Plan a podpora poradce dokážou. Zjistila to až když jsem jí vyprávěla o úspěších, které se nám s mými klienty podařilo dosáhnout. Vyprávěla jsem jí, kolik zredukovali, jak byli nadšení, jak rychle jim šel tuk dolů ….a nakonec jí to nedalo a sama program Cambridge Weight Plan vyzkoušela a po 40 letech zhubla několik kilogramů viscerálního tuku. A jako lékař ví, že tento tuk je mnohem více nebezpečný, protože obklopuje naše vnitřní orgány, střeva, ale i játra a srdce. Taky může způsobovat celou řadu onemocnění jako diabetes II. typu, vysoký krevní tlak, arteriosklerózu, metabolické poruchy a dokonce onkologické onemocnění.

A tak i máma, jako zodpovědný lékař, teď svým pacientům doporučuje program Cambridge Weight Plan.  Zjistili jsme, jak je to jednoduchý a hlavně účinný program. A já už teď neslyším…“a musím i zeleninu?“….teď slyším „a můžu k tomu i zeleninu?“ Postupně se všichni klienti po malých krůčkách naučí zdravě jíst. Zajímavé na tom je to, že si ani neuvědomí, že ten proces transformace už nastal.

Chtěla bych celému týmu Cambridge Weight Plan poděkovat, že mě vzali do svých řad a že společně můžeme splnit našim klientům jejich vytoužený sen….!

 

Diagnostika  složení těla přístrojem InBody 230

Jde o profesionální přístroj určený k diagnostice a analýze složení těla, který zaručuje jedno z nejpřesnějších měření. Měření na Inbody 230 je jedno z nejlepších a nejpřesnějších měření složení lidského těla dostupných v našich podmínkách.

Program Cambridge Diet Weight Plan hubnuti Petra Jobova Praha 4

Výsledky ze základní analýzy

 • tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, beztuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
 • hodnocení tukové a svalové tkáně
 • měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

Dozvíte se kolik kilogramů z vaší celkové hmotnosti tvoří svalová a tuková tkáň a jakou hmotnost vašeho těla tvoří voda a zda jsou vaše končetiny a trup rovnoměrně zformovány. Přístroj navíc vyhodnotí, kolik kilogramů svalů a tuku by pro vás bylo vhodné celkově přibrat či naopak zredukovat. Také vám navrhne nejrůznější sporty s přesným výpočtem spotřebované energie za jednotku času, tedy kolik vy osobně spotřebujete energie při jednotlivém konkrétním sportu.

Program Cambridge Diet Weight Plan hubnuti Petra Jobova Praha 4

Výsledky z komplexní analýzy

 • vnitrobuněčná voda, mimobuněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
 • tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
 • cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
 • odhalí rizika vzniku edému v měřených segmentech
 • změří obvody horních i dolních končetin, krku, hrudníku, pasu a boků

Program Cambridge Diet Weight Plan hubnuti Petra Jobova Praha 4 InBody analyza

Na jakém principu přístroj funguje?
Technologie měření na InBody je unikátní na rozdíl od jiných bioimpedančních přístrojů. Používá přímé měření segmentů (DSM-BIA = světově patentovaná technologie). Má 8 dotykových elektrod. Díky své unikátní technologii nepoužívá empirické odhady, ale pracuje s faktickým měřením.

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Ivona Sudková -18 kg Fotka Po - Ivona Sudková -18 kg
-18kg

Ivona Sudková -18 kg

48 let
Číst
Fotka Pred - Jana Šperglová Fotka Po - Jana Šperglová
-8kg

Jana Šperglová

37 let
Číst
Fotka Pred - Lenka Pazderníková Fotka Po - Lenka Pazderníková
-16kg

Lenka Pazderníková

49 let
Číst
Fotka Pred - Gabriela Moustafa Fotka Po - Gabriela Moustafa
-17kg

Gabriela Moustafa

46 let
Číst
Fotka Pred - Ilona Kuklová Fotka Po - Ilona Kuklová
-25kg

Ilona Kuklová

48 let
Číst

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.