zpět na výpis poradců
20190305
20190331
20190524
Jeřelová Alexandra

Jeřelová Alexandra

Hustopeče, Bratislavská 26

+420 606 145 229

Po, St: 10-18 hod | Út, Čt, Pá: 9-17 hod

InBody logo

Objednejte si konzultaci

„Stejně jako celou řadu žen, i mě trápila celý život nadbytečná kila. Jedno období jsem začala trpět nadváhou a cítila jsem se ve svém těle jako ve vězení. Nepomohl sport, nepomohla strava. Bylo to pro mě velice těžké, když se váha ani po měsíci snažení nijak nezměnila. Byla jsem odhodlaná změnit svůj život a vypadat tak, jak se cítím uvnitř. Věděla jsem, že tento boj sama nezvládnu a potřebuji pomoc. Jeden den jsem měla sraz s kamarádkou, viděla jsem ji po měsíci a padla mi brada z toho, jak krásně vypadala. Začala jsem vyzvídat a už to jelo. O programu Cambridge Weight Plan mi toho řekla spoustu a dala mi kontakt na web, kde jsem našla poradkyni ve svém okolí. Od momentu rozhodnutí až po první den programu uplynulo pouhých 5 dní. To pro mě bylo velice důležité, pokud máte odhodlání, tak dlouhé rozhodování nemá smysl. To nekonečné opakování „zítra začnu“ nemá význam. Setkání s poradkyní bylo super, dozvěděla jsem se o sobě a svém těle spoustu informací. Nakoupila jídlo a hned jsem začala večeří, už jsem nemohla vydržet: Únava, deprese, nechuť do života-všechno bylo najednou pryč. Cítila jsem se lehce, dobře se mi spalo a zjistila jsem, že se už netrápím se svým tělem a dala jsem věcem volný průběh. Týden po týdnu šla kila dolů jako po másle.  Dostala jsem se na -25 kg. Ta vnitřní spokojenost je naprosto fascinující.  Přála bych vám ten pocit, znovuzrození ve vlastním těle, zažít!

Vaše Alexandra

 

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 130

Všem klientům chceme nabízet jen to nejlepší a proto je v našem hlavním Cambridge Weight Plan špičkový analyzátor InBody 130.

Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 130. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy nez bot a ponožek).
Přístroj dokže provést analýzu všem od dětí po dospelého člověk vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

Fotogalerie

Spolupracujeme