popup
zpět na výpis poradců
20190118
20190221
20201202
Janečková Šárka

Janečková Šárka

Pardubice, Jiráskova 2860, L Centrum, 2. patro

+420 724 233 703

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

S programem Cambridge Weight Plan jsem se poprvé setkala téměř před 5 lety, kdy můj dobrý kamarád shodil 20 kg a vypadal výborně. Jsem bývalá vrcholová sportovkyně v krasojízdě na kole a nikdy jsem neměla problém s váhou, jelikož na mém denním pořádku byl neustálý pohyb. Cesta na trénink na kole, potom 2h trénink v tělocvičně s posilováním a cesta domů opět na kole (jiný dopravní prostředek nebyl k dispozici). Takhle jsem žila od svých 12 do 26 let, 6 dní v týdnu.

Pak jsem začala pracovat jako obchodní zástupce ve farmaceutické firmě a nějaké to kilo přibylo, ale stále jsem měla občasný pohyb, tudíž jsem to neřešila.S mojí váhou nejvíce zacvičilo mé povýšení na ASM a z trénovaného člověka se stal manažer, s nepravidelnou stravou, minimálním pohybem, sedícím u PC na poradách a v autě. Váha se podepsala nejen na vzhledu, ale i na fyzické kondici a zdravotním stavu. Dlouhodobě povolené břišní a zádové svalstvo mělo za následek prasklou bederní ploténku a velmi časté bolesti v bedrech.

Moje původní váha 53 kg a pouhé 3 % tuku se dostala na neúnosných 64 kg při výšce 157 cm. Tudíž nezbývalo nic jiného než se obrátit na nějakého odborníka ve svém okolí. Našla jsem si poradkyni Cambridge Weight Plan, která mi celý program vysvětila a nastavila individuální plán. Po celou dobu mne podporovala a motivovala k lepším výsledkům. Nebylo to vždy jednoduché, ale nyní jsem spokojená, jak se svým novým já, tak s výrazným zlepšením zdravotního stavu.

Tahle etapa mého života mne inspirovala natolik, že jsem se stala certifikovaným poradcem Cambridge Weight Plan. Doufám, že budu motivací pro každého budoucího klienta, který hodlá se svým tělem pracovat a ve zdraví si užívat každý den.

 

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.