popup
zpět na výpis poradců


20201205
Pochylá Jana

Pochylá Jana

Uherské Hradiště, Na Splávku 516

+420 603 257 339

Pondělí: 10:00-18:00 hod Úterý: 8:00-16:00 hod Středa: 8:00-16:00 hod Čtvrtek - ZAVŘENO Pátek: 8:00-16:00 hod

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Od dětství jsem ráda sportovala. Kolo, lyže, plavání, cvičení. Po nešťastném pádu na lyžích přišla operace bederní páteře a začaly moje problémy s váhou. Lékař mi zakázal sport a já z nedostatku pohybu měla špatnou náladu. Při večerním sezení u televize jsem začala pojídat čokoládu, brambůrky, zkrátka vše, na co jsem přišla. Uklidňovalo mě to. Byla to náplast na můj momentální zdravotní stav. Během roku na neschopence jsem se přiblížila až k váze 90 kg. Při lékařské kontrole mně byl zjištěný vysoký krevní tlak, dostala jsem léky. Zadýchávala jsem se do schodů, bolela mě hlava, záda a byla jsem neustále unavená. Můj lékař pokrčil rameny a řekl. “Není divu při takové váze.“ Zastyděla jsem se a řekla si, že musím začít něco se sebou dělat. Vyzkoušela jsem mnoho způsobů ale vždy se mně vrátily shozené kg v podobě jojo efektu zpět. Přešla padesátka a s ní náročné období pro ženu, klimakterium. Váha stoupala. Při posezení u kafíčka a zákusku s kamarádkou, která vypadala úžasně, jsem se dozvěděla o programu Cambridge. Seznámila mě se svojí poradkyní a já začala. Zpočátku to bylo těžké, ale moje foto na ledničce, kde jsem měla 65 kg, se na mě dívalo pokaždé, když jsem ji otevřela. Pohled do zrcadla napovídal, že ta na ledničce je hezčí, ať vydržím. Se shozenými kg přišla chuť jezdit na kole, plavat, chodit. Nejsem unavená, ani zadýchaná. Ted jsem na váze 70 kg a chci mít zpět těch mým 65. Nebo raději 60? Moje snaha zredukovat váhu a podpora poradkyně mně k tomu pomohly.

Tak jsem si řekla, že být poradcem je báječné a mohu lidem, jako jsem byla já pomáhat k vytoužené a zdravé postavě.

Díky Cambridge Weight Plan!

Jana

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR InBody 130

Všem klientům chceme nabízet jen to nejlepší a proto je v našem centru Cambridge Weight Plan špičkový analyzátor InBody 130. Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 130. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot a ponožek). Přístroj dokáže provést analýzu všem od dětí po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.

Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:

 • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
 • Hodnocení tukové a svalové tkáně
 • Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:

 • Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
 • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
 • Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
 • Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
 • Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
 • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
 • Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
 • Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
 • Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.