popup
zpět na výpis poradců


20201026
Jana Fousková

Bc. Fousková Jana

Nymburk 288 02, Palackého třída 49/14

+420 776 668 305

Na základě telefonické domluvy

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla před pár lety od známé, která s ním má výborné zkušenosti. Po pečlivém uvážení jsem se odhodlala ke kroku, který mi změnil život – domluvení konzultace u CWP poradkyně. Na první konzultaci jsem si stanovila cíl a ani nedoufala, že bych dokázala cíle dosáhnout. Již po prvním týdnu jsem se navzdory občasné krizi :), cítila lépe. Po třech měsících programu jsem dosáhla svého cíle, za další dva měsíce jsem byla hluboko pod nim. V životě jsem se necítila lépe, od základu se mi změnil život. Mohla jsem nosit oblečení, které jsem si nemohla dovolit…:) Od ukončení programu jsem dva roky a stále si držím váhu, které jsem dosáhla. Mám více energie a cítím se lépe. 

V mém okolí se mou změnou motivovalo spoustu lidí, kteří neváhali ani chvíli a program také podstoupili. Na základě mých zkušeností a zkušeností mých známých jsem se rozhodla stát poradcem Cambridge Weight Plan a pomoci i ostatním lidem, kteří se rozhodnou pro změnu svého života. 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.